News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Balkan SMF

Started by phaenomeN, January 04, 2014, 03:39:26 PM

Previous topic - Next topic

phaenomeN

http://balkan-smf.com

Ukratko, cilj nam je da napravimo forum koji će obuhvatiti sve SMF dizajnere/developere i početnike u svemu tome i da zajedno učimo, napredujemo i pomažemo jedni drugima. :)

Temu sam ja radio, nazvah je BSMF Cubena, u biti redizajnirana ona default .. znači "od nule" je tema :)

Od modova instaliranih, značajniji su Custom actions mod, YT BBC, Users online today, itd.. :)

Ono što bih ja izdvojio je svakako sam dizajn.. išao sam na što jednostavnije i da bude u metro stilu, uđite na link pa sami vidite .. tu je i unikatna statistika, mada je i sve ostalo unikatno.. :)


m52

Ideje / Kritike / Pohvale / Žalbe , sve je dobrodošlo :D

Branko.

Uskladiti sadržaj prezentacije prema pravilma predstavljanja sadržanih u Pravila ovog podforuma
Dok se to ne prilagodi post je na režimu neodobrenih.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

phaenomeN

Quote from: Branko. on January 04, 2014, 04:16:45 PM
Uskladiti sadržaj prezentacije prema pravilma predstavljanja sadržanih u Pravila ovog podforuma
Dok se to ne prilagodi post je na režimu neodobrenih.

izvinjavam se Branko.. tekst je bio samo prekopiran onaj za reklamiranje.. eto izmijenjen prvi post, nadam se da je sad uredu :)

Dzonny

Nije sve uredu.
Kao stranica koja u domenu i naslovu sadrži "SMF" odnosno trademark kompanije "Simple Machines NPO" u zakonskoj ste obavezi da na stranici imate jasno istaknutu izjavu na engleskom da vaš sajt nije u vlasništvu i vezi sa SMF-om, odnosno:
"BalkanSMF site is not endorsed or affiliated with Simple Machines and SMF."

Kao i pre par meseci kada ste obavešteni o ovome, ni sada niste rešili ovaj problem, i tema vam zbog toga ne može biti odobrena.
Osim toga, dobićete i zvanično upozorenje o ovome, a ukoliko ne rešite šta se od vas traži preduzeće se radikalniji potezi, tako da preporučujem da lepo dodate to negde na sajt, u footer tipa, i svi srećni. :)

phaenomeN

eto dodano u footer :) stvarno ne želimo nikakve probleme nit nam je cilj da nekog ovdje varamo i slično.. tu smo da zajedno svi učimo :)

Branko.

Sada u footeru stoji kako treba, uklonjeni su dodatni linkovi i koliko vidim samo nedostaje u opisu smf verzija a to možete naknadno dodati.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

m52


Seiz

Extra forum i puno sta moze da se nauci na njemu.

m52

Quote from: Seiz on February 17, 2014, 02:38:34 AM
Extra forum i puno sta moze da se nauci na njemu.

Hvala na lijepim riječima :D

Advertisement: