News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

mod

Started by MaliGrizeBeton, January 12, 2014, 10:15:07 AM

Previous topic - Next topic

MaliGrizeBeton

Poz drustvo...

Zanima me da li imamo mod koji bi posle izmene posta to registrovao kao nov post i bacio ga na vrh (koristan mi je kod zamene linkova) da se ne mora pisati obavestenje tipa zamenjen link novi link ili kaciti koje kakve fotke u odgovor kako bi tema bila osvezena i izbila na vrh...

Nalazio sam per par meseci kad sam prvi put to pokusao mod ili dva ovde al to nije sljakalo pa sam odustao posle toga nisam imao vremena da se bavim time.

Zahvaljujem u napred.

Branko.

Ne postoji takav mod
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Cola-Coca

Quote from: MaliGrizeBeton on January 12, 2014, 10:15:07 AM
Poz drustvo...

Zanima me da li imamo mod koji bi posle izmene posta to registrovao kao nov post i bacio ga na vrh (koristan mi je kod zamene linkova) da se ne mora pisati obavestenje tipa zamenjen link novi link ili kaciti koje kakve fotke u odgovor kako bi tema bila osvezena i izbila na vrh...

Nalazio sam per par meseci kad sam prvi put to pokusao mod ili dva ovde al to nije sljakalo pa sam odustao posle toga nisam imao vremena da se bavim time.

Zahvaljujem u napred.

Postoji ovdje:
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1557
I LOVE SMF

MaliGrizeBeton

jesi ga isprobavao jel radi ? ne mogu da se setim da li je to taj neki sam davno probao i nije hteo?

Cola-Coca

Quote from: MaliGrizeBeton on January 22, 2014, 04:20:03 PM
jesi ga isprobavao jel radi ? ne mogu da se setim da li je to taj neki sam davno probao i nije hteo?

Ako editiras post a post stoji recimo na 10 stranici nakon editiranja posta vraca se na prvu stranicu kao prvi post.
Tako stoji u opisu moda a isprobao ga nisam.
I LOVE SMF

Advertisement: