Photobucket problem

Started by denubridius, January 13, 2014, 04:01:26 PM

Previous topic - Next topic

denubridius

Danas u toku dana su mi se izgubile sve fotografije sa foruma koje su postavljene preko photobucketa, a izmedju ostalog i naslovna i sve druge vazne slike. Da napomenem da nista nisam dirao oko photobucketa niti brisao ni pomerao slike da bi izgubio trag koji sam postavio. Ima li neko predstavu sta se desava i jel ima jos neko slican problem???

Branko.

Modifikacija Photobucket Upload Box?
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

denubridius

Ne razumem!
Nista nisam dirao, samo po sebi se izgubilo u toku dana a pokusavam da dobijem Verat ceo dan se ne javljaju.

denubridius

Problem je bio sledece vrste a i dalje ne znam kako da ga resim.
Posto za neke stvari na forumu mi je potrebno da postavim neke potogtografije preko nekoh servera ja sam odabrao photobucket, kako je do predhodnog meseca radio bez problema ili ja nisam obracao paznju na to da od njih dobijam 10gb za deljenje slika i 10gb memorije. Memoriju nisam napunio ni 1gb ali protok evo vec drugiesec prekoracim ali ne znam kako i sta mi vuce to, posto te slike ne otvaraju se svaki dan a ima tema sa slikama koje nisu otvorene i po par meseci a vuku protok. Jedno od resenja je da platim njima da mi puste protok od 20gb i to kosta oko 30tak dolara, nije ni to problem ali se plasim da ne prekoracim i to ili da uopste ne postavljam slike preko njih. A sad je problem kako sve te slike ponovo postaviti gde su bile.
Zna li neko sta bih mogao da radim i kako ovu glupost da resim eventualno neki pouzdan server za te slike da mi kasnije ne prave problem oko toga.
Hvala

[yub] Lazo

Ja koristim Imgur.com za takve stvari, nikada ne brišu slike, imaju jako dobre i pouzdane servere. Nikada nisam sa njima imao problema a i free je.

Dynamic forum signatures v1.2

denubridius

I photobucket je bio free a sada iz nekog razloga je ogranicen sa protokom

[yub] Lazo

Siguran sam da nije tako sa imgurom. Na kraju ako ti treba apsolutna sigurnost u to onda moraš to na svoj host, jer samo sam sebi možeš da garantuješ.  :)

Dynamic forum signatures v1.2

denubridius

Nervira me sto kod mog hosta slike idu ispod posta, ne mogu nikako da se umetnu u post.

Cola-Coca

I LOVE SMF

[yub] Lazo

Quote from: denubridius on January 25, 2014, 11:58:29 AM
Nervira me sto kod mog hosta slike idu ispod posta, ne mogu nikako da se umetnu u post.

Kako ne mogu da se umetnu?

Dynamic forum signatures v1.2

denubridius

Mogu ali ne mogu ovako u post nego ispod posta

Advertisement: