News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

OptimusFX.net - Full predstavaljenje

Started by OptimusFX, February 13, 2014, 05:16:56 AM

Previous topic - Next topic

OptimusFX



Tematika foruma se zasniva na okupljanje ljudi svih starosnih godina koji poznaju i vole svet GFX-a, VFX-a I Coding-a.
Forum: www.optimusfx.net [nofollow]



Dodatno
Prvenstveno želim da naglasim da je ovo deafult tema radjena je od nule na stilu IPB, nismo hteli da kristimo IPB, zato što je SMF ipak SMF :)
Od modova koristimo:
-YouTube BBCode
-Ultimate Profile
-Custom Action Mod
-Default Avatar

Mislim da sam sve predstavio sto se tice foruma. Ocekujem dosta komentara, kritike itd :) Ako sam nešto propustio u predstavljanju, samo mi recite.
A sada Kratak pregled foruma
Header


Index


Footer


OptimusFX

Poštovani,
odlučili smo da napravimo neku novinu na forumu, zapravo o čemu se radi?
Ubacili smo nove rankove na forumu koji se zasnivaju po broju postavljenih postova na forumu. Kao što možete da vidite, proed svakog ranka piše broj postova.
Ipak aktivniji korisnici bi trebali biti i istaknutiji od ostalih  :)

Dajte nam Vase misljenje, kritike i predloge :)

www.OptimusFx.net :)

OptimusFX

#2
Prodavnica na koju radimo za www.OptimusFX.net [nofollow]



OptimusFX

#3
Hvala na kritiku :)
Prvenstveno forum smo radili od 0 i editovali deafult temu, bilo smo  veoma nestrpljivi (sto je nasa greska) i sto pre otvorili forum, svesni smo toga da imamo da odradimo neke sitnice koje, tako da kaze, da korisnici i ne gledaju mnogo isto  kao sto si rekla spisak clanova.

Zelimo da prvo okupimo korisnike, i onda kada se forum malo podigne na noge da se to sredi te sitnice koje su ostali. Inace ova slika sto si mi poslala meni se iskreno PREVISE svidja i saglasan sam da se to promeni, ali nazalost ne odlucujem sam tako da moram da pitam i ostatak administracije.

PS: Previse se trudimo  ;D

Dzonny

Nicely done! :)
Čudno ali ipak dobro i zanimljivo.

Mislim da vam ">>" kod "login panela" ne treba uopšte. Takodje "Login Panel" vam stoji sastavljeno ili mi se čini bar?

OptimusFX

QuoteMislim da vam ">>" kod "login panela" ne treba uopšte. Takodje "Login Panel" vam stoji sastavljeno ili mi se čini bar?


Bas smo danas o tome raspravljali i ustanovili da smo pogresili. Ovo nije neki Gaming panel pa da pise to, ali Boze moj desi se pogresi covek :D haha, prepravicemo to.

Drago mi je da ti se svidja Dzonny  :D

OptimusFX

QuoteVerujem da ćete i detalje dovesti u red. Ja imam forum četiri godine i još uvek povremeno nešto menjam i doterujem.
Trudimo se iz dana u dan da forum dovedemo u taj red i sredimo do najmanje sitnice, medjutim vremena je sve manje i manje tako da ne mozemo se mnogo posvetiti forum, ali naravno niti ga zapostaviti.

Verujem da se na forumu radi svaki dan pa makar forum drzali i 10 godina, uvek ce imati razlog za popravke i poboljsanje foruma. :)

Branko.

1.Vidi se da ste se potrudili. Izgleda i lijepo i jednostavno.
2.Uz ovo što Dzonny kaže možda bi valjalo drugačije napraviti taj dio. Npr. da umjesto LOGIN PANEL stoji  KORISNIČKI ili USER PANEL i ispod stoje samo dva simetrično postavljena dugmeta/polja: PRIJAVLJIVANJE i REGISTRACIJA i da se na klik otvaraju odgovarajući prozori. Za moj ukus ljepše, jednostavnije i preglednije.
3.Nije u redu da koristiš predstavljanje (iako ga nazivaš full) da reklamiraš prodavnicu. Osim što time odstupaš od pravila predstavljanja još i unižavaš vaš trud na ukupnom izgledu. Ispada da je ta prodavnica jednako važna ili važnija od svega. Puno je simpatičnije da, kao i većina ovdje prisutnih, staviš par opisnih linkova u potpis (signature). Pogledaj kako je to Dzonny napravio. Postižeš još bolji efekat i uočljivost u svakoj poruci koju napišeš.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

OptimusFX

Hvala na predlogu Branku, promenjeno je u "Prijavi Se" a sto se tice to za registruj se/prijavi se to ne planiramo da radimo zato sto je ovako po meni lepse.
A sto se tice prodavnice i te stvari, hvala na predlogu i ubacicu sve to u opisu mog profila.

Hvala jos jednom na ovakvom komentaru i ovim savetima :)

OptimusFX

#9
Zelim svim korisnicima reci koji nas prate preko zvanicne stranice simplemachines da smo na forumu poradili.

Zapravo ubacene su neke nove kategorije, novi potforumi kao na slici



Kako Vam se svidjaju novine i imate li neke predloge za poboljsanje ?

OptimusFX

#10
Postovani, nakon duzeg vremena OptimusFX se otvara.

Zapravao sta smo uradili?
Svima dobra prodavnica je uspesno napravljena :) I izgleda kao na slici.



Takodje smo ubacili jedan meny sa nazivom "Dodaci, i on izgleda ovako". U okviru stranice "dodaci", mozete da izaberete kategoriju koja Vas interesuje i procitajte detaljnije.


Takodje kao sto ste videli u prethodnoj slici, dodali smo jos jedan meny. U okviru tog menya postoji padajuci meni prelaskom misa preko odredjene slicice/texta. Tu se nalaze preusmeravanja i informacije.


Stvar koja naj razliku od drugih jeste sto smo napravili panel sa obavestenjima koji izgleda kao na slici. Trenutno je napravljen sistem sitazanja obavestenja kada Vam kupi neko artikl iz prodavnice, kad Vam prihvati ili odbije Admin Vas artikl koji ste ponudili da udje u prodavnici. Uskoro radimo na sistemu, da svaki odgovor u Vasoj temi koji je poslat da budete obavesteni, takodje i o temi gde ste Vi pisali :)


I TO NIJE SVE!!!

Zaista smo se potrudili i napravili i realizovali sistem ubacivanja artikli.


Ubacili smo Premium korisnik, koji je u fazi izrade. Takodje smo izmenili pozadinu foruma, footer foruma, i jos neke novine


Advertisement: