teme direktno na pocetnoj stranici, bez rubrika

Started by hnovak38, March 01, 2014, 04:20:41 AM

Previous topic - Next topic

Dzonny

Quote from: hnovak38 on March 25, 2014, 05:27:05 AM
forum je zatvorenog tipa i bez registracije se ustvari niti nista ne vidi, al uglavnom radi se o 2.0.7 verziji i jedini modovi instalirani su shoutbox i aeva media al ne vjerujem da oni mogu utjecati na izgled foruma..
Da li u ssi_examples fajlu vidiš listu zadnjih tema sa ssi_recentTopics(); funkcijom? (proveri i kada si ulogovan i kada si gost)
Ja sam sad testirao kod sebe na serveru i na localhostu i radi mi bez problema. Ako je još neko voljan da proba neka javi ovde rezultate.

hnovak38

u Results mi pokazuje listu zadnjih tema kad sam logiran, ak nisam trazi me login

Dzonny

Quote from: hnovak38 on March 27, 2014, 05:34:16 AM
u Results mi pokazuje listu zadnjih tema kad sam logiran, ak nisam trazi me login
Da li ti je forum podešen tako da gosti ne mogu da vide teme i postove?

Dzonny

Vezano za ovo, napravljen je mod ovde:
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3856
Trenutno mu ne možete pristupiti, ali kada se detaljnije proveri ako sve bude ok trebalo bi da se odobri pa će biti dostupan, eto samo da napomenem da ne zaboravim kasnije :)

[yub] Lazo

Ajde ako budeš znao kada bude proveren javi nam.  :)

Dynamic forum signatures v1.2

hnovak38

Quote from: Dzonny on March 31, 2014, 06:04:32 AM
Quote from: hnovak38 on March 27, 2014, 05:34:16 AM
u Results mi pokazuje listu zadnjih tema kad sam logiran, ak nisam trazi me login
Da li ti je forum podešen tako da gosti ne mogu da vide teme i postove?
da, gosti ne vide nista

Dzonny

Quote from: Dzonny on April 08, 2014, 07:06:36 PM
Vezano za ovo, napravljen je mod ovde:
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3856
Trenutno mu ne možete pristupiti, ali kada se detaljnije proveri ako sve bude ok trebalo bi da se odobri pa će biti dostupan, eto samo da napomenem da ne zaboravim kasnije :)
Evo mod je odobren, ako ikome treba slobodno ga možete koristiti ;)

hnovak38

javlja mi gresku kod instalacije.. "Ne možete skinuti ili instalirati nove pakete jer upis u direktorij za pakete nije dozvoljen!"

Dzonny

Quote from: hnovak38 on May 12, 2014, 07:31:15 AM
javlja mi gresku kod instalacije.. "Ne možete skinuti ili instalirati nove pakete jer upis u direktorij za pakete nije dozvoljen!"
Greška ti sve kaže, priveri chmod na Packages direktorijumu, i ako već nije 777 ili 755 promeni ga na te vrednosti. Takodje isto za backups folder unutar Packages-a.

hnovak38

promijenio sam sve na 777 kad mi je prvi put javilo gresku ali i dalje isto

Dzonny

Pretraži onda forum, imaš par istih pitanja i u našem delu..

Advertisement: