Adminima otvara belu stranicu

Started by .NoName., April 15, 2014, 10:05:21 AM

Previous topic - Next topic

.NoName.

Skoro pa sličan problem kao ovde http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=517203.0
I dalje nema rešanja, pokušavam svašta, ali ne pomaže...
S obzirom da niko nije dao pravo rešenje, možda bi se trebalo obratii nekima koji su iznad nas. Ja bih pisao, ali nisam naj sa en, pa bolje da ne pišem...

[yub] Lazo

Imao sam sličan ili gotovo pa isti problem, samo što je kod mene otvaralo gotov' pa svim članovima. Jedino rešenje koje smo pronašli je bilo smanjenje broja prikazanih odgovora po stranici. Kasnije je problem bukvalno sam od sebe "nestao". Probavao sam i deinstalirati sve modifikacije ali nije pravilo razliku nikakvu.

Dynamic forum signatures v1.2

Branko.

Quote from: .NoName. on April 15, 2014, 10:05:21 AM
Skoro pa sličan problem kao ovde http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=517203.0
I dalje nema rešanja, pokušavam svašta, ali ne pomaže...
S obzirom da niko nije dao pravo rešenje, možda bi se trebalo obratii nekima koji su iznad nas. Ja bih pisao, ali nisam naj sa en, pa bolje da ne pišem...
"Skoro pa sličan problem" ne objašnjava ništa. Isprobaj gdje se pojavljuje ta bijela stranica, nakon čega se greška javila, je li na svakoj temi, ima li nešto u error logu i napiši koje sve modove imaš instalirane.
Slabije znanje engleskog je samo donekle prepreka da pitaš na drugom mjestu jer će i tamo tražiti gomilu dodatnih informacija.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

.NoName.

Samo jedna tema je u pitanju, ova http://www.tipodrom.com/forum/index.php?topic=12352.0 i samo admini imaju problem da je otvore.
Nisam admin iz nekih razloga koji nisu vredni pomena, a sa sigurnošću mogu reći da poslednjih meseci nije ništa instalirano.
Samo se prebacio forum (pre petnaestakdana) sa jednog hosta na drugi host i domen. Ali do pre 2-3 dana je sve bilo ok.
Nisam baš naj sa en pa ne bi ni započinjao polemiku sa njima.

Lazo, pokušaću to sa temama pa javim.


Postoji li mogućnost da je do hostinga?

John.

QuoteSamo se prebacio forum (pre petnaestakdana) sa jednog hosta na drugi host i domen. Ali do pre 2-3 dana je sve bilo ok.
Do toga ti je sigurno, tako je i meni bilo.

.NoName.


Branko.

Ne očekuj gotovo rješenje, savjet da... ali ako nemaš, kako si naveo, admin ovlašćenja na forumu i ev. pristup kontrol panelu sve i da ti neko da neki predlog ne možeš ništa napraviti.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Dzonny

Da sam na tvom mestu meni bi bilo zanimljivo da prvo testiram istu stvar sa sličnom temom, odnosno da napraviš istu temu ili sličnu kao tu, sa admin accounta, i pogledaš da li će u njoj postojati problem. Nije bitan sadržaj u postovima, bitno je samo da je tema pokrenuta od strane admina i da ima 11 odgovora takođe od strane admina, kao što ova aktuelna tema ima. Može biti da je bag tu.
Sa druge strane, odraditi optimizaciju baze i repair baze - iz phpMyAdmina, a pre toga find and repair errors iz admin panela.

.NoName.

Odradio sam repair i optimizaciju iz phpmy... Find nisam radio.
Problem je samo u toj temi. Sad ću kao običan član staviti post u nju pa da vidim hoće li onda admini moći...
Ako ne bude moglo, odradiću ovo prvo redosledom kako si rekao. Pa javim kako stavri stoje.


Branko, ne očekujem gotovo rešenje, naravno. Nego možda je neko imao isti problem pa pomogne. Imam pristup svemu, samo nisam admin na sajtu, a popotrebi mogu da budem. Tako da mogu proveriti svaki predlog koji se da...

Takođe, nisam ovu temu otvorio samo zbog sebe. Ova tema gde je problem nije nikakva bitna tema, obriše se i oovori nova i to je to. Ali to naravno nije pravo rešenje pa me zato živo zanima šta je...

Advertisement: