Novi postovi

Started by NaneK, April 17, 2014, 04:34:14 AM

Previous topic - Next topic

NaneK

Pozdrav,

Imam problem sa svom forumu sa novim odgovorima u temama.
Koristim SMF verzije 2.0.7.

Prije par dana sam zbog problema sa hostingom bio prinuđen 2-3 puta vraćati backup i svaki put na drugi hosting.
I sada kada je to gotovo, kada odem na opciju "Novi odgovori na moje teme", dobijem listu, kada kliknem na ikonu "New/Novo" pored naziva teme, forum me vrati 3 posta ranije, umjesto direktno na novi post.

Provjerio sam sa korisnicima foruma, i oni imaju isti problem, znači nije do mene.
Prije je radilo sve dobro, bez ovih problema, čak i prva 2 puta kada je vraćan backup, ali 3 put se nešto pokvarilo.

Jedino što je rađeno nakon vraćanja backupa jeste promjena naziva prefixa tablice sa zbsamp na zbsampco, jer je paket (hostinga) bio tako postavljen. Tako da bi stara neka izgledala: zbsamp_forum_admin_info_files , dok bi nova bila zbsampco_forum_admin_info_files

Na skripti nije ništa rađeno, niti forumskoj niti na temi, tako da ne bih znao do čega je riječ.
Ako je neko imao iskustva sa ovim, ili ima ideju do čega bi moglo biti, zamolio bih da je podjeli u ovoj temi.


Dzonny

Podrazumeva se da si pravilno povezao forum sa tom "novom bazom" tj u settings fajlu promenio taj prefix na odgovarajući?

Odradi optimizaciju i repair baze iz phpMyAdmina, i find and repair errors iz admin panela.

NaneK

Quote from: Dzonny on April 18, 2014, 06:30:08 AM
Podrazumeva se da si pravilno povezao forum sa tom "novom bazom" tj u settings fajlu promenio taj prefix na odgovarajući?

Odradi optimizaciju i repair baze iz phpMyAdmina, i find and repair errors iz admin panela.

Hvala pomogla je optimizacija baze  :D
Riješeno

Advertisement: