SMF - Outline Tema Background Değiştirme | Nasıl Yapılır |/ İÇERİ\|

Started by UthoTR, April 20, 2014, 08:52:35 AM

Previous topic - Next topic

UthoTR

Merhaba arkadaşlar;
Ben outline temasını yükledim ama arka planı nasıl değiştircem bilmiyorum. Her resmi değiştirdim ama olmadı yardım edin lütfen. Bahsettğim tema ;http://www.dzinerstudio.com/index.php?action=downloads;sa=view;down=138 [nofollow] Lütfen yardım edin

xSabotaJx

arka plan derken tam olarak nereden bahsediyorsunuz ve sitenizin bağlantısını verirseniz daha iyi olur..
Clio Türkiye (SMF) | Burak Sarı (Wordpress)

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar.
Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

UthoTR

otakutr.bl.ee [nofollow] budur. arka plan derken yandaki gri gibi  şeyden, background yani

bolubeyi61

css dosyanızda şu bölümlerdeki kodlamaları ayarlayarak yapabilirsiniz.
body {
    background: none repeat scroll 0% 0% #5F5E5E;
    font: 12px/150% Tahoma,sans-serif;
    margin: 0px;
    padding: 0px;
}

#bodybg {
    background: url('../images/custom/body-bg.gif') repeat-x scroll 0px 0px #5F5E5E;
}

#shad-l {
    padding-left: 18px;
    background: url('../images/custom/shadow-l.gif') no-repeat scroll 0px 0px transparent;
}

#shad-r {
    padding-right: 18px;
    background: url('../images/custom/shadow-r.gif') no-repeat scroll 100% 0px transparent;
}

UthoTR

Quote from: bolubeyi61 on April 20, 2014, 12:11:20 PM
css dosyanızda şu bölümlerdeki kodlamaları ayarlayarak yapabilirsiniz.
body {
    background: none repeat scroll 0% 0% #5F5E5E;
    font: 12px/150% Tahoma,sans-serif;
    margin: 0px;
    padding: 0px;
}

#bodybg {
    background: url('../images/custom/body-bg.gif') repeat-x scroll 0px 0px #5F5E5E;
}

#shad-l {
    padding-left: 18px;
    background: url('../images/custom/shadow-l.gif') no-repeat scroll 0px 0px transparent;
}

#shad-r {
    padding-right: 18px;
    background: url('../images/custom/shadow-r.gif') no-repeat scroll 100% 0px transparent;
}

Her birinde mi yoksa sadece birinde mi peki ? Şu yanlardaki resimi nerden alıyo bu tema ? O resim nerede yani ? Bi bakın otakutr.bl.ee [nofollow]

bolubeyi61

Güzel bir görünüm için her birini ayrı ayrı editlemeniz gerekecek.
Kodlarda resim yolları belirtilmiş:
temanız/images/custom/body-bg.gif
temanız/images/custom/shadow-l.gif
temanız/images/custom/shadow-r.gif

Advertisement: