News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Padajuci Meni

Started by NeBeDab, June 22, 2014, 09:43:15 AM

Previous topic - Next topic

NeBeDab

'webban' => array(
'title' => !empty($modSettings['rules_tab_label']) ? $modSettings['rules_tab_label'] : $txt['rules'],
'href' => $scripturl . '?action=rules',
'show' => $user_info['is_guest'] ? !empty($modSettings['rules_enable_guest_access']) : !empty($modSettings['rules_enable_member_access']),
'sub_buttons' => array(
'webban' => array(
'title' => $txt['webban lista'],
'href' => $scripturl . '?action=rules;area=webban',
'show' => true,
'is_last' => true,
),
),
),


Ima padajuci meni ali ne prikazuje nista, crno, nema txt nista... Gde gresim? :D

http://prntscr.com/3vcjyf

I da li moze tu da se stavi da mi odmah otvara taj deo foruma sto mi treba a ne deo na forumu gde se nalazi link ka tom delu?!

.NoName.

Da ti nije boja slova crna?  ::)

NeBeDab

Prilozio sam kod, prilozio sam sliku... Ja nigde ne vidim u kodu da ima za boju slova!? :) Ako znas kako da to ispravim, slobodno mi reci D:

.NoName.

U css ti se nalaze boje i tako te stvari. No samo sam nagađao da je boja slova u pitanju.
Ostavi link do foruma..

NeBeDab


.NoName.

Ajd probaj ovako
'webban' => array(
'title' => !empty($modSettings['rules_tab_label']) ? $modSettings['rules_tab_label'] : $txt['rules'],
'href' => $scripturl . '?action=rules',
'show' => $user_info['is_guest'] ? !empty($modSettings['rules_enable_guest_access']) : !empty($modSettings['rules_enable_member_access']),
'sub_buttons' => array(
'webban' => array(
'title' => 'neki tekst',
'href' => $scripturl . '?action=rules;area=webban',
'show' => true,
'is_last' => true,
),
),
),

NeBeDab

Hvala :) To je resilo problem :D Haha Cak sam i ukontao gde sam pogresio :)

.NoName.

Problem je u jezičkom fajlu, nemaš naznačeno šta je $txt['webban lista'] ili se pak drugačije naziva.

NeBeDab

To sto si rekao, ali samo sam sklonio ovo "$txt[]" i upisao bez toga :D 'webban lista' i vidljivo je  :) Jos jednom, hvala :)

Advertisement: