News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Kayıt olurken kod isteme

Started by enesakyoll, July 07, 2014, 11:02:04 AM

Previous topic - Next topic

enesakyoll

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler, sizlere bir sorum olacak. Benim daha önceden 2-3 smf forum deneyimim olmuştu fakat bir sorunun üstesinden gelemedim. Ben forumu dışarıya kapatıyorum, sadece üyelerin görmesini istiyorum forumumun, bunu yaptım. Fakat yapmak istediğim şey üyelik alımının bir kod üzerinden yapılması. Yani atıyorum bi cips firmasıyla anlaşıyorum, cipslerinin içine bu kodlardan koyuyor, insanların burayı üye olmaları için ise o kodu da girip onaylatmalarını istiyorum. bunu smf üzerinden yapabilir miyim, yapabilirsem nasıl? Şimdiden teşekkür ediyorum, tekrar iyi günler.

enesakyoll

teşekkürler, uygulama tam istediğim tarzda fakat ben bu kodları sadece kendim 1.000 adet üretip, hepsine toplu ulaşamaz mıyım?

atikpostalarim1

bilmiyorum. 1000 adet üretip ne yapaksın ki?
site adresini ver bakım.

enesakyoll

siteyi açmadım henüz, 1000 değil daha fazlası lazım şöyle 20 - 30 bin aslında :) bunun bir çözümü yok mudur?

BENHUR

Arkadaşlar bu konu ile ilgilenen yok mu?

Ben de yeni bir forum kurdum. Üyeler mail adreslerini girsinler ancak hemen foruma giriş yapamasınlar.
mail adreslerine aktivasyon kodu gelsin
Bunu SMF 2.0.8 ile nasıl yapabilirim?

Bir de burada her mesaj yollarken alttaki kutuda ekranda ki şifreyi girmek gerekiyor
Bu çok zahmetli değil mi
Mesajı yazdığımızda Post dediğimizde gönderse olmaz mı?
Fikri olan?

tarantula901

Admin panelden Üye Olma kısmından seçenekler bolumunden Yeni üyeler için kullanılacak kayıt metodu ayarları kısmında ayarlayarak ıster aktıvasyon ıster admın onaylı yada hızlı kayıt olarak ayarlayabılırsınız.

Güvenlik ve Moderasyon bolumunden mesaj gonderme ayarlarını ayarlayabılırsınız

Advertisement: