News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

izin sorunu

Started by yusuf34, August 12, 2014, 09:06:05 AM

Previous topic - Next topic

yusuf34

merhaba üye grupları arasında herkesin dahil oldugu normal üye diye bir grup var . bu grup standart olarak sanırım tüm smf forumlarda var.  sorunum şu, ileti sayısına göre ben üye grubunu otomatik olarak degiştiriyorum. her üye grubunun izinleri farklı. örnegin a grubunun silme yetkisi yok ama b grubunun silme yetkisi var. bu şekilde ayarlama yaptıgımda ayarlar aktif olmuyor. b grubuna silme yetkisi veremiyorum çünkü b grubuna dahil olan herkes aynı zamanda normal üyelerede dahil ve bu iki ayrı gruba dahil olmak izinlerde sorun çıkarıyor. bu normal üyelik saçmalıgı nedir ? tamamen kaldıramazmıyız bu gereksiz grubu ? sitesinde benzer sorun yaşayan mutlaka vardır tecrübelerini paylaşırsa sevinirim. sitede normal üye grubu açıklamasında hiç bir üye grubuna dahil olmayanlar yazmasına ragmen neden farklı üye gruplarında olan üyelerim aynı zamanda normal üye bunu anlamış degilim. yardımlarınızı bekliyorum,

teşekkürler.

Badboy

Üye gruplarınızın listesinin ekran görüntüsünü ekleyebilir misiniz?

Ayrıca;
"İleti sayısına bağlı gruplar için izinlerin ayarlanabilmesine izin ver" seçeneği aktif mi?
Nothing is true, everything is permitted.

Advertisement: