Noize tema- pomoć oko navigacije i nekih sitnica..

Started by DesignerN, August 21, 2014, 08:08:11 AM

Previous topic - Next topic

DesignerN

Znaći ovako na slici je sve objašnjeno.
Pod broj 1, 2 i 3 bi htio promjeniti boju te pozadine sad gdje se to mjenja windowbg ? Ako je koji ako mi možete objasniti..
Ovo ispod userboxa označeno crveno oću maknuti znaći spojiti to gore sa forumom da nije ta rupa.
A navigacija bi htio staviti odmah iznad userboxa i htio bih urediti kao na ovoj slici tu navigaciju http://i.imgur.com/epwRw.png
I još jedna sitnica me zanima htio bih da imam header ne ovakav kak je nego malo veći i širi i da mi nije header iza navigacije nego iznad... Unaprijed hvala.

Masterd

Najbolju pomoć ti može pružiti DzinerStudio. Ipak je to njihova tema.

DesignerN

Quote from: Masterd on August 21, 2014, 05:01:45 PM
Najbolju pomoć ti može pružiti DzinerStudio. Ipak je to njihova tema.
Rješio sam ove boje i ostalo zanima me samo kako navigaciju spustiti dolje i logo da bude iznad navigacije...
A tema nije plačena svi znamo da se mogu skinuti free tako da ne vjerujem da bi mi oni pomogli...

Venera

#3
Tema Noize je PREMIUM tema, a autorska prava ima Dziner studio.



Branko.

Quote from: DesignerN on August 21, 2014, 06:09:23 PM...A tema nije plačena svi znamo da se mogu skinuti free tako da ne vjerujem da bi mi oni pomogli...
Bez obzira... u našim Pravilima stoji: Nije dozvoljeno diskutovati o premium temama. Za plaćene teme potražite pomoć autora, u suprotnom kršite autorska prava.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

DesignerN

Quote from: Branko. on August 22, 2014, 06:56:15 AM
Quote from: DesignerN on August 21, 2014, 06:09:23 PM...A tema nije plačena svi znamo da se mogu skinuti free tako da ne vjerujem da bi mi oni pomogli...
Bez obzira... u našim Pravilima stoji: Nije dozvoljeno diskutovati o premium temama. Za plaćene teme potražite pomoć autora, u suprotnom kršite autorska prava.
Zar stvarno nemožete preći preko toka i pomoći mi kako navigaciju spustiti dolje a header staviti iznad... Samo to tražim...

Masterd

Quote from: DesignerN on August 22, 2014, 08:20:45 AM
Zar stvarno nemožete preći preko toka i pomoći mi kako navigaciju spustiti dolje a header staviti iznad... Samo to tražim...

Gledaj, mi smo ovdje zapravo vrlo blagi. Na engleskom dijelu foruma osoblje bi ti odmah zaključalo temu. Uostalom, koja je poanta pravila ako se ne provode?

DesignerN

Quote from: Masterd on August 22, 2014, 09:57:06 AM
Quote from: DesignerN on August 22, 2014, 08:20:45 AM
Zar stvarno nemožete preći preko toka i pomoći mi kako navigaciju spustiti dolje a header staviti iznad... Samo to tražim...

Gledaj, mi smo ovdje zapravo vrlo blagi. Na engleskom dijelu foruma osoblje bi ti odmah zaključalo temu. Uostalom, koja je poanta pravila ako se ne provode?
Jesi ti neki moderator ovdje ? Ne kršim pravilo svaki dan, tražim jednu iznimku da mi se samo objasni kako spustiti navigaciju i header staviti iznad, nisam vas pitao da mi objasnite nuklearnu fiziku, budimo realni.

Branko.

DesignerN, nema razloga za ljutnju. Pomažemo koliko god znamo i umijemo. Kolega ti najdobronamjernije objašnjava činjenice. U obavezi smo da poštujemo SMF pravila oko autorskih prava za teme i modove. SMF tim itekako prati ovaj naš dio a vrlo su rigorozni po tom pitanju. Jedino što možeš je da u Svaštari zamoliš nekoga ko koristi tu temu da ti se javi na PM i pomogne.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

DesignerN

Quote from: Branko. on August 22, 2014, 04:31:00 PM
DesignerN, nema razloga za ljutnju. Pomažemo koliko god znamo i umijemo. Kolega ti najdobronamjernije objašnjava činjenice. U obavezi smo da poštujemo SMF pravila oko autorskih prava za teme i modove. SMF tim itekako prati ovaj naš dio a vrlo su rigorozni po tom pitanju. Jedino što možeš je da u Svaštari zamoliš nekoga ko koristi tu temu da ti se javi na PM i pomogne.
Dobro ovako, zamolio bih te ako mi možeš objasniti kako srediti header i navigaciju putem privatne poruke...

Branko.

Rekoh ti gdje da pitaš. Tema ima svoje specifičnosti i treba je imati instaliranu. Ja takve teme ne koristim a inače ne praktikujem podršku preko PM-a.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Advertisement: