Smf Moderatör Onaylı Konu

Started by ChelioS, September 02, 2014, 08:23:36 PM

Previous topic - Next topic

ChelioS

Merhaba,
Arkadaşlar kusura bakmayın bazı bölümleri moderatör onaylı yapmak istiyorumda benmi göremiyorum arkadaş aradım taradım bulamadım.Nerden yapıldığını söylerseniz sevinirim.

Antes

Çekirdek ayarlardan ileti moderasyonunu etkinleştirip, akabinde istediğiniz bölümlerin izinlerini değiştirebilirsiniz.

ChelioS

Quote from: Antes on September 03, 2014, 05:50:38 AM
Çekirdek ayarlardan ileti moderasyonunu etkinleştirip, akabinde istediğiniz bölümlerin izinlerini değiştirebilirsiniz.
Merhaba,
Hocam aktifde ayarı nasıl olucak."Yönetim Merkezi » Kategoriler » Bölümleri Düzenle" giriyorum bölüme bulup "değiştir" butonuna basıyorumda oradan ayarlayabilceğim bir ayar yok.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

cee山

Quote from: ChelioS on September 03, 2014, 03:41:19 PM
Quote from: Antes on September 03, 2014, 05:50:38 AM
Merhaba,
Hocam aktifde ayarı nasıl olucak."Yönetim Merkezi » Kategoriler » Bölümleri Düzenle" giriyorum bölüme bulup "değiştir" butonuna basıyorumda oradan ayarlayabilceğim bir ayar yok.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Yönetim :> Yapılandırma > Çekirdek ayarlar

Antes

Adım adım şöyle yapabilirsiniz;

1) Yönetici Panelinden > Üyeler > İzinleri > Profilleri Düzenle
2) Yeni Profil (sayfanın alt kısmından), isim olarak Moderasyon (veya başka bir isim) İzin Kopyala kısmından "Varsayılan" seçin
3) Listede "Moderasyon" kısmına tıklayın, sizi götürdüğü sayfada - düzenlemek istediğiniz üye gruplarının izinlerini düzenleyin*
* Konuları moderasyona tabi tutmak istiyorsanız "Onaylanan konulara yanıt gönderebilir" bölümü altında "Konu gönderebilir (onaylanana kadar saklı kalır)" tikini kaldırın.

İzin profilini oluşturduktan sonra istediğiniz bölüme, bu izin atamasını yapın.

ChelioS

Quote from: Antes on September 04, 2014, 06:08:26 AM
Adım adım şöyle yapabilirsiniz;

1) Yönetici Panelinden > Üyeler > İzinleri > Profilleri Düzenle
2) Yeni Profil (sayfanın alt kısmından), isim olarak Moderasyon (veya başka bir isim) İzin Kopyala kısmından "Varsayılan" seçin
3) Listede "Moderasyon" kısmına tıklayın, sizi götürdüğü sayfada - düzenlemek istediğiniz üye gruplarının izinlerini düzenleyin*
* Konuları moderasyona tabi tutmak istiyorsanız "Onaylanan konulara yanıt gönderebilir" bölümü altında "Konu gönderebilir (onaylanana kadar saklı kalır)" tikini kaldırın.

İzin profilini oluşturduktan sonra istediğiniz bölüme, bu izin atamasını yapın.
Merhaba,
Gerçekten teşekkürler.İyi anlatımdı.

Advertisement: