Html code u news

Started by scheissman, September 03, 2014, 05:18:38 PM

Previous topic - Next topic

scheissman

Pozdrav
Pokusavam ubaciti html code u news bar ali mi server ne dopusta. izbaci error 500 i access forbiden,
malo je pojacana sigurnost na serveru pa je mozda do toga.
inace kad postam na forumu taj isti html code sve uredno radi.
zanima me gdje da ubacim taj html code preko cpanela (file managera) tako da mi taj code radi na forumu tj. gdje se preko cpanela editiraju news

Branko.

Ako misliš na dio koji se nalazi na vrhu iznad kategorija, koji se uređuje pod News and Newsletters to je u settings tabeli ali koliko ja znam struktura u toj tabeli je za sve:
polje variable=varchar(255) određuje maksimalan broj unešenih znakova računajući i razmake
polje value=text određuje vrstu unosa
Znam da preko admin panela prihvata bbc i smajlije a html se ne pominje. Ja sam negdje davno stavljao neke skrolujuće tekstove i to je radilo
Postavi ovdje da vidimo kako izgleda taj kod.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

scheissman

Quote
Unesite jednu novost po polju. BBC tagovi, kao npr. , i su dozvoljeni u vašim vijestima, baš kao i smajlići i HTML kod. Očistite polje za novosti ako ovo više ne želite vidjeti
.

Kod mene kad idem editirat news preko foruma pise da prihvata html code.

inace eksperimentirao sam i stavljao bas svasta u news i sad ima na forumu weather widget samo sto nije u html codu nego sam ga nasao kao sliku koja se updatea redovno i stavio kao image.

forum je www.pecaros-os.com , gore kraj weather widgeta bi ubacio jos jedan widget.
taj drugi widget mozes pogledat na www.pecaros-os.com/proba.htm
a evo code widgeta

[html]
<div style="width: 170px;"><div id="frmdr"></div>
<a href="http://www.fishingreminder.com" title="najbolje vrijeme"></a></div>
<script>function frmcallback(data){ document.getElementById('frmdr').innerHTML = data.html; }</script>
<script type="text/javascript" src="http://www.fishingreminder.com/widgets/fishing_times_plain/gettimes.php?lat=45.5549624&lng=18.69551439999998"></script>
[/html]


ili mozda imas neku drugu ideju kako da to ubacin gore kraj weather widgeta ??

Branko.

Neko je u HR prevodu drugačije interpretirao engleski original: Please place one news item per box. BBC tags, such as [b], [i] and [u] are allowed in your news, as well as smileys. Clear a news item's text box to remove it. mada to nije bitno jer html ide, čak i ovaj tvoj iako se jako loše uklapa i kvari izgled. Sve i da oba staviš u jedan box neće biti isti po veličini. Obično se za takve stvari koriste portali ili probaj neki mod kao Global Headers and Footers
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

scheissman

Quote from: Branko. on September 04, 2014, 07:13:38 AM
mada to nije bitno jer html ide, čak i ovaj tvoj iako se jako loše uklapa i kvari izgled. Sve i da oba staviš u jedan box neće biti isti po veličini. Obično se za takve stvari koriste portali ili probaj neki mod kao Global Headers and Footers

znaci mislis da bi trebao moci html code ici u news ?
koristim Global header and footer ali bas sam mislio staviti to gore u news .
a smislit cu nesto drugo , hvala na pomoci  8)

scheissman

evo probao sam staviti u footer html code ali ne prikazuje nista u footeru ???

Branko.

Taj mod ima slikovito objašnjenje na mod stranici. Evo kako izgleda tvoj kod preko news

Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Advertisement: