tema gönderimi ve Onaylama işlemlerin uzaması ?

Started by cee山, September 27, 2014, 04:28:33 AM

Previous topic - Next topic

cee山

Nedenini merak ediyorum neden tema gönderdiğimde her zaman bir hata bulmaya çalışyıorlar.Dalganın neresindeyiz ? Merak ediyorum.

adam 2 hafta oldu tmeayı zor zoruna indirmiş duzelttim yolladım sonra biraz daha bekle şimdi bir hata daha
Quote from: SMF Customization Team on September 26, 2014, 11:37:58 PM
Hello CeeMoo,

While looking over your theme we noticed a few problems. Here they are:

- You need to remove from Settings.template.php those settings that your theme is not using.
e.g. width, logo, random news, slogan, etc.

Could you please fix them and then reply to this message?

Thanks.

Nayin kafası bu benmi dedim size settings.ayarlı olsun diye ? Eklemedim ve defult üzerindne gittim ve sizin hatanzı benim temizleme gereğim yok ken haltınızı kendiniz temizleyin  :-X

Antes

Temanızda kullanmadığınız (ya da default aldığınız) ayarları temanızın ayarlar sayfasında göstermeniz çok mantıklı değil, sonuç olarak o değişkenler değişirse bile sonuç değişmeyecek ve kullanıcılar bi şeylerin bozuk olduğunu düşünecek.

cee山

Quote from: Antes on September 27, 2014, 05:08:30 AM
Temanızda kullanmadığınız (ya da default aldığınız) ayarları temanızın ayarlar sayfasında göstermeniz çok mantıklı değil, sonuç olarak o değişkenler değişirse bile sonuç değişmeyecek ve kullanıcılar bi şeylerin bozuk olduğunu düşünecek.
Ben index.templaye.php ve index.css + imagesle urasırım.Diğer hepsi defult temanın ayarlarıdır.Burda SimpleMachines hatası var.O zaman gayet normal ve sade hiç bir özelliği olmayan bir tema yayınlamanız gerekir.

Kısacası benim hatam değil ve ben zorunlu olarak tema ayarlarımda defult eksiklerini kapatamam.

Şuan son temayı indirdim width ayarı ve logo ayarı var ama sloganı hatalı.

Daha öncede gönderdiğim temada ben settings ile olmayan ayarları kapatmıstım malesef gene ne halt varsa sarmaya basladılar.Şimdi ise beni ilgilendirmez moddayım.

harakiri yapamda kendimi birşey sanam
https://imageshack.com/i/ipo1i5glj

Antes

Tema ayarları her temada ayrılır, eğer siz default temanın ayarlarını alıyorsanız, settings.template.php dosyasından o ayarları çıkartmanız gerekir ki admin panelinde gözükmesin.

Advertisement: