teşekkür sistemi ve profil yorumları

Started by yeninesil, October 29, 2014, 05:24:18 AM

Previous topic - Next topic

yeninesil

Sa arkadaslar ben 2.0.9 olan forumuma teşekkür sistemi ve kullanıcıların birbirlerinin profillerine bırakabilecekleri bi ziyaretçi mesajı alanı oluşturmak istiorum fakat bu 2  sini bi türlü bi araya getiremedim teşekkür sistemini yükledim fakat bu sefer yükledigim ultimate profil bu teşekkür sisteminde alınan teşekkürleri profilde yani istatistiklerde felan hicbiyerde göstermior sadece konularda gözüküor umarım anlatabilmişimdir derdimi lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar :)

yeninesil

yardım edicek kimse yokmu ya enazından şu ultimate profilin sadece yorum yapma kısmı olucak şekilde kodlarını editleyip atsanız çok makbule gecer profilde bi degisiklik olması yani sadece profilin altında yorum yeri kalsın bu eklenti profili yeniden biçimlendirio ek alanlar  felan katıo yerlerini değiştirio. (?)

yeninesil

kardesim önceki konumada baksaydın orda yazmıstım ajax profil sadece admin yorum yapabilior kullanıcılar birbirlerinin profiline yorum yapamıor.

Antes

Quote from: yeninesil on October 30, 2014, 09:34:55 AM
kardesim önceki konumada baksaydın orda yazmıstım ajax profil sadece admin yorum yapabilior kullanıcılar birbirlerinin profiline yorum yapamıor.

Eklentiyi iyi inceleyin, sadece yöneticilerin yorum yazması için oluşturulmuş bir eklenti değil.

yeninesil

kardesim valla benim smf sürümüm 2.0.9 bende çalısmıor :) bidaha deniyim ama.

yeninesil

kardesim vallahi olmuor http://i.hizliresim.com/pY32do.png böle oluor ya sadece admin hesabından giriş yapınca profile comments yazısının altında mesaj yazma yeri oluor üyelerde sadece profile comments yazıor.

Antes

Acaba izinler kısmından diğer üye gruplarına eklentiyi kullanma yetkisi verdiniz mi?

yeninesil

kardes bende öle bişe olup olmadıgını merak ediodum ya yükledigim çoğu eklenti yönetim paneli> yapılandırma ayarları > modifikasyon ayarları cogu eklenti burda olurdu ajax profilin yeri başkaymıs kardes tamamdır buldum sorun çözüldü :)

Advertisement: