News:

Join the Facebook Fan Page.

Main Menu

Modyfikacja edycja postu

Started by crvteampl, December 17, 2014, 08:15:15 AM

Previous topic - Next topic

crvteampl

Witam
Nie wiem czy istnieje taka modyfikacja która ma spełniać taką rolę jak poniżej.

User X zakłada temat np. Jak rozebrać słoik
coś tam sobie pisze w swoim poście i idzie rozbierac ten słoik jednak po jakimś czasie wpada mu do głowy żeby coś jeszcze dopisać i wraca na forum .

Oczywiście do jego tematu nikt jeszcze nic nie odpisał , on nie wie o możliwości edycji postu a w sumie ma tych powrotów kilka i tworzy post za postem - czyli prowadzi monolog.

Gdyby w modzie można było ustawić że np jeżeli nikt nie odpisze w poście w czasie 24 h , to ten użytkownik jeżeli będzie coś dopisywał to mod automatycznie edytuje ten jego pierwszy macierzysty post i w nim to dopisze.

No i właśnie czy istnieje taka modyfikacja dla smf , bo szczerze mówiąc kiedyś się spotkałem z czymś podobnym ale nie jestem pewien czy to było pod smf.

pzdr
crv-team


Nolt

Był taki mod ale jest nieaktualny > http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1523
Jednakże możesz spróbować z zainstalować mod z opcją emulacji.

impreza

Ja myślę że te modyfikacje nie są tak istotne. Mody co prawda zrobią odstęp i dostawią wpis tego samego autora pod spodem w jednym poście ale po co to.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

pretor

Quote from: impreza on March 05, 2015, 03:25:35 PM
Ja myślę że te modyfikacje nie są tak istotne. Mody co prawda zrobią odstęp i dostawią wpis tego samego autora pod spodem w jednym poście ale po co to.

U mnie na forum jest bardzo istotne, bo ludzie podtrawią gadać w wątkach sami ze sobą. Mam tego moda zainstalowanego u siebie i odkąd go mam to jest święty spokój z podwójnymi czy potrójnymi postami jednej osoby. Dla wszystkich zwykłych użytkowników ustawiane jest automatyczne łączenie postów, chyba że zwykły USER dopisuje pod swoim postem, post po 1 miesiącu. Wtedy posty nie są łączne z automatu. Admin i Mod-team mają ręczną możliwość łączenia postów.

Ten mod to rewelacja i taka funkcjonalność powinna znaleźć się obowiązkowo w nowej wersji 2.1 skryptu SMF, jako stała funkcja.
SMF.pl [nofollow]
VW-ClubPolska.pl [nofollow]

rafalkaminski

Ale funkcja do włączenia w desce rozdzielczej bez domyślnej aktywacji.

crvteampl

Dawno tutaj nie zaglądałem, nie było potrzeby.
Ale mod został zainstalowany double post i działa poprawnie.
8)

impreza

Ale lepiej aby była to nowa wiadomość moim zdaniem niż dodawana chyba że odnawia temat a nie pozostaje on stary mimo dodanej odpowiedzi.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Advertisement: