News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Problem sa downloadom baze

Started by scheissman, January 04, 2015, 12:52:18 PM

Previous topic - Next topic

scheissman

Pozdrav
Imam problem sa downloadom baze , baza je nekih 55mb
kad je zelim downloadat u gzipu onda mi uopce ne zeli downloadat bazu , samo izbaci prazan gzip file.
kad maknem kvacicu sa gzip onda skine nekih 6, 7 mb i kaze da je download kompletan .

isto mi se dogadja kad zelim download napravit iz cpanela, ponekad uspije download ali jednom u mjesec dana  :o

problem mi je isto i kad napravim backup cjelog weba opet baza nebude uredno spremljena..


inace sve radi uredno  >:(
ima li neko neku ideju ? i gdje bi mogao naci bazu u cpanel file manager  , jer sam mislio da je mozda tako prebacim ili joj pristupim


hvala

.NoName.

u kontrol panelu, phpmyadmin, tu je možeš lagano skinuti...

scheissman

Hvala
uspio sam od tamo izvest bazu podataka.
jel neko zna zasto nijedan drugi nacin ne radi ???

Skipper.

Obično živa baza na serveru sadrži mnogo više nekih informacija i zato je taj podatak o njenoj velični neznatno ili znatno veći nego kada je ti skineš kod tebe.
Ti u bekapu skidaš samo ono što ti je potrebno i dobijaš manji podatak. Evo npr. ja sam juče bekapovao bazu mog foruma u phpMyAdmin mi stoji podatak da je baza velika ~980 mb a kada sam je skinuo na hdd imala je ~200mb manje.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Advertisement: