Yıllardır sorunsuz çalıştığınız hosting firması var mı?

Started by RUKZANYA, January 16, 2015, 10:14:38 AM

Previous topic - Next topic

RUKZANYA

Merhaba, yıllardır sorunsuz çalıştığınız Türk hosting firması var mı? varsa önerinizi almak isterim.  8)

#Serseri

Ben www.guzel.net.tr adresinden şaşmam. R10'da herkesin önerdiği bir firma kendisi.

RUKZANYA

Güzel Hosting ile çalışıyorum zaten :) fakat yedek v.b. amaçlı birkaç hosting hizmeti daha almam gerek farklı bir firmadan.

RUKZANYA

Emre A.

www.hozzt.com SMF, Joomla, Wordpress, xenForo, vBulletin gibi yazılımları özellikle php ve mySQL sürümlerini yüksek, güncel ve  stabil tutan firmalardan birisi.

Seyit replikacep.com

1.5 yildir www.birhost.net  ile calismaktayim isleri rast gitsin cok iyi insanlar   hic sorunum olmadi simdiye kadar

Seyit replikacep.com

Arkadaslar limitsiz dediklerine inanmayin host firmalarinin :)
Sitenizde gunluk 10 hit varsa  vds almaniz gerekir :)
20 gb alandan da baska bermezler

DNA27

Sevda Gelmişse başa artıq kıvırmak boşa sen git o sefdanın arkasından koşa koşa

blogcux

Hosting seçenekleri arasında Alastyr kesinlikle incelenmesi gereken titiz ve işini sağlam yapan firmalar arasındadır.

intFUSE

Netinternetten şaşmam yaklaşık 7 yıldır. Destek hizmetleri 17 yıllık IHS ve İsimtescilden kat kat iyi ve hızlı. Üstelik kendi veri merkezlerinden hizmet veriyorlar. Yukarıdaki yorumlarda ismi yazan bir kaç firma da zaten kendilerinden veri merkezi hizmeti almaktadır.

Not: Konu eski fakat yeni giren kullanıcılar bilgilensin diye yazdım.

Seyit replikacep.com

slm  arkadaşlar  web  hostig olarak birhost.net  var  smf ile tam  uyumlu   ve vds  sunucu alacaklar  bana pm  yapsın  nazım gecer   süper indirim yaptırtırım  :)

Skrotpræmie

selam ben se bu bolumu begendim basarılar hxxp:www.skrotpriser.com [nonactive]

Macabreo

Hocam bu piyasada netinternet'ten daha kaliteli bir hosting sağlayıcı olduğunu sanmıyorum.

hostfix

Hosting hizmetleri için herez büyük firmaları tercih etmeye çalısıyor. Teknik olarak aralarında çok fark oldugunu düşünmüyorum. Bizde hosting hizmeti veriyoruz. Kullandıgımız tüm platformlar aynı olmak zorunda zaten . Sadece onlarda 10bin hosting var. Bizde bin var :) hxxp:www.hostfix.com.tr [nonactive]

Emre A.

Quote from: hostfix on November 15, 2017, 06:59:15 AM
Hosting hizmetleri için herez büyük firmaları tercih etmeye çalısıyor. Teknik olarak aralarında çok fark oldugunu düşünmüyorum. Bizde hosting hizmeti veriyoruz. Kullandıgımız tüm platformlar aynı olmak zorunda zaten . Sadece onlarda 10bin hosting var. Bizde bin var :) www.hostfix.com.tr

Kussura bakma fiyatların çok uçuk ve kapasiteli. Ben senin vermiş olduğun large hosting paketine yıllık 130TL veriyorum işin aksi tarafı iki avantajım var.

• SSD kullanıyorum
  • Kapasitelerim sınırsız
Sendeki fiyarlar çok fazla.  ;)

eyyupp

2007 yılından beri turhostla çalışıyorum gayet hızlı gayet güzel hiçbir kesinti yaşamadım hemen her türlü yardımcı oluyorlar hocam kesinlikle tavsiyemdir
testleri çöz [nofollow] ilk adım ayakkabısı [nofollow]

Advertisement: