SMF kurulumu yaparken 2. aşamada hata alıyorum

Started by ComodoGamingS, January 19, 2015, 11:43:04 AM

Previous topic - Next topic

ComodoGamingS

SMF kurulumu yaparken 2. aşamada hata alıyorum bu hatayı bir türlü çözemedim Sitem Nit*ado dan alınmış bir site hata şöyle

Unable to connect to FTP server with this combination of details.

550 Could not change perms on agreement.txt: No such file or directory -> agreement.txt

CİHAD_EHLİ

ftp bağlantısı kuramıyor,smf dizininde agreement.txt bu dosyayı arıyor sanki onu değiştirip yenisi ile tekrar deneyin bakalım..

Evo™

Kurulum ile ilgili gerekli dosyaların hepsini FTP dizinine attınız mı tekrar gözden geçirir misiniz.

ComodoGamingS

Yok farkli nir sorun benimle ozellikle skype yada sosyal ag sitelerinden birindenn gorussek daha iyi anlatabilirim

Antes

Her host kurulum esnasında "localhost" sunucu adı olarak kabul etmez, bazıları IP kabul eder, panelinizden sunucu IP'nize bakıp, kurulum esnasında localhost yerine bu IP'yi kullanın.

ComodoGamingS

kullandım 2 sinide olmadı Path diye bir şey var  çözemedim

ComodoGamingS

Froxlor panel kullanıyolar Nitr*do dediğim yerde

RUKZANYA

Sunucu optimize edilmemiştir muhtemelen. Farklı bir sunucu firması ile çalışmanızı öneririm.

ComodoGamingS

Domain ve host aldim oradan suanda parami nasil geri alayimki ?

CİHAD_EHLİ

Quote from: ComodoGamingS on January 21, 2015, 03:05:04 PM

arkadaşım bu host önerileri hep klişeleşmiş herkes host değiştir der bir bakarsın bu önerileri verenlerin %99 host işleri ile uğraştığını görürsün..bence hostların geneli aynı değişmez..dahası tanınmış firmalardan almak dahada önemlisi zira her gelen host işi ile uğraşır oldu..şimdi ucuz bir bakmışın host most yok ortada buna değermi..?

cee山

Quote from: ComodoGamingS on January 21, 2015, 03:05:04 PM
Hostunuza mesaj atarsanız sizi bilgilendiricektir.Parayı nasıl geri almak içinde Hostunuz Resmi olması lazım.Diğer türlü zor bir hukuki zorunluluk olmadan birşey yapmak zor.

Advertisement: