"Temu započeo" u skorašnjim porukama

Started by SaleBrale, March 02, 2015, 03:34:28 PM

Previous topic - Next topic

SaleBrale

Molio bih za malu pomoć. Kako dodati korisničko ime pokretača teme u skorašnjim porukama, kao što je bilo u verzijama 1.1.X ?

Hvala

Skipper.

Možeš li malo da pojasniš pitanje? Gde hoćeš da ti se to prikazuje?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

SaleBrale

Na pocetnoj stranici foruma, kada se pritisne dugme "Pogledajte najsvežije poruke na forumu.", vodi na stranicu "Skorašnje poruke". U verziji 2.0.9, u pregledu poruka stoji samo "Poslednja poruka od strane nick poslato danas u 03:10:36" a trebalo bi mi i "Zapoceo (nick korisnika koji je zapoceo tu temu)". Tako je bilo u verzijama 1.1.x.

Skipper.

To postoji i na SMF 2. Koju temu koristiš?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

SaleBrale

Default. Evo proverio sam sada i na ovom (smf) forumu, nema toga.

Skipper.

Da li možeš da okačiš sliku toga što tražiš pošto te i dalje ne razumem šta ti treba?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.


Skipper.

Zar to ne dobijaš tako što odeš na Prikaži nepročitane poruke od moje poslednje posete
http://www.simplemachines.org/community/index.php?action=unread
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.


Skipper.

Verovatno bi trebao malo da izmeniš fajl Subs-Recent.php.
Ja neću biti pri računaru do nedelje pa nemogu ni da ovo proverim.

Edit: pretraga na ovom forumu mi je dala ovako nešto http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=454514.0 pa možda da pokušaš sa tim kod tebe.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

SaleBrale

Nije to to ali si me na dobru temu naveo. Ubacio sam ovaj kod u Recent.template.php defaul teme:

<span class="smalltext">&#171;&nbsp;', $txt['started_by'], ' <strong>', $post['first_poster']['link'], '</strong>&nbsp;&#187;</span> -

ispred ovog:

<span class="smalltext">&#171;&nbsp;', $txt['last_post'], ' ', $txt['by'], ' <strong>', $post['poster']['link'], ' </strong> ', $txt['on'], '<em> ', $post['time'], '</em>&nbsp;&#187;</span>

i dobio to sto sam trazio.

Hvala puno!

Skipper.

E baš mi je drago da si uspeo da rešiš problem  ;)
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Advertisement: