Rank Ekleme Sorunu

Started by Class, March 06, 2015, 12:15:50 PM

Previous topic - Next topic

Class

Merhaba ben foruma yeni kaydoldum ve smf forum sisteminide yeni kullanmaya başladım daha önce mybb kullanıyordum konuyu açarken eğer bir hata yaptıysam özür dilerim.

Benim sorunum foruma rank eklemek istiyorum rank ekleme kısmındaki gibi temanın images kısmının membericons klasörünün içine atıyorum rankları ama rank seçme bölümünde gözükmüyor bunun sebebi nedir?                                                                                                                                                                         

SMF sürümü:2.1
Kurulu Tema:default
Kurulu Modifikasyonlar:seo
Gerekli olabilecek linkler, resimler, açıklamalar:açıklamayı yukarda yaptım
En son yaptığınız işlem:

Antes

Ben belirtilen hatayı tekrarlıyamıyorum? Yeni yüklediğim üyegrubu ikonları gözüküyor.

Ek not: SMF 2.1 geliştirme aşamasında olan bir sürümdür ve ekibimizce sitelerinizde deneme amacı dışında kullanmanız tavsiye edilmemektedir.

Class

Soruna çözüm bulamadım  :( yüklediğim ranklar gözükmüyor yokmu yardım edebilecek olan ?

RUKZANYA

Quote from: Class on March 07, 2015, 03:51:13 AM
Soruna çözüm bulamadım  :( yüklediğim ranklar gözükmüyor yokmu yardım edebilecek olan ?

SMF 2.1 sürümü henüz BETA aşamasında, şimdilik SMF 2.0.9 sürümünü kullanmalısın.

Advertisement: