smf portal yerine başka bir kodlama ekleyebilirmiyim?

Started by Restorasyon, April 04, 2015, 06:08:38 AM

Previous topic - Next topic

Restorasyon

arkadaşlar selam.

uzun yıllardır www.restorasyonforum.com isimli siteyi yönetiyorum. bu sitenin modları sayesinde bu hale getirebildim. ama ana sayfam konusunda tüm kullanıcılarım şikayetçi. örnek siteler var mimarlıkla alakalı. www.arkitera.com www.eserdoktoru.com ana sayfasına benzeyebilir. onun dışında sitede kariyer bölümü yoğun ilgi görüyor. eleman arayanlar ve iş arayanlar için güzelce ilanlarını verebilmeleri için. http://www.icmimar.com.tr/ic-mimarlik-sitesi/ bu sitenin sağ bölümünde bulunan iş ilanı ekleme gibi bir bölüm yaptırmak istiyorum. zorunlu eklenecek yerler olmalı. çünkü insanlar iletişim numarasını vb. bilgileri ekleyemiyor bazen. son olarak ve en önemli şey ise. forum sayfalarımın linki değişmemeli. yani tüm linkler sabit kalacak. ama sadece ana sayfası wordpres yada joomla gibi farklı bir alt yapıyla kurulacak. haberleri orda yayınlayacağım. bu mümkünmü. eski forum içi sayfalar aynen öyle kalacak ve kullanılmaya devam edecek. ana sayfada farklı bir alt yapıyla devam edecek. ama forumu subbdomaine almayacağız. yoksa linkler değişir.

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ücretli yardımcı olacaklarda varsa yazsınlar lütfen.
"Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır 
Toprak,eğer uğrunda ölen varsa vatandır."

Restorasyon - Gece Görüş Dürbünü - Mimari Forum

cee山

Wordpres. vb. sistem kullanmadanda yapabilirsiniz.Örnek : http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=525058.msg3718040#msg3718040  veya http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=522951.msg3699799#msg3699799   İş ilanları için ise bölümlerin son konularını çekerek yapabilirsiniz.Ve bu tel vb. sabit bir konu ile tenbih edip daha sonra konuları onaylı şekilde bölümü kullanabilir.Ve bu konu çözüldü gibi eklentiler ile iş ilanlarının bitişini belirtebilirsiniz.

Konuşmak kolaydır.Şimdiden K.gelsin.

Antes

Bencede olay aslında SP'nin (veya diğer portalların) template dosyasında bitiyor, eğer yeterli bilginiz varsa o dosyaları düzenleyerek şık bi ana sayfa yapabilirsiniz.

Restorasyon

Quote from: Antes on April 16, 2015, 10:15:44 AM
Bencede olay aslında SP'nin (veya diğer portalların) template dosyasında bitiyor, eğer yeterli bilginiz varsa o dosyaları düzenleyerek şık bi ana sayfa yapabilirsiniz.

hocam yanıtlarınız için teşekküroler. herkes yapabilirsiniz diyor. ama kimse ben yaparım ücreti şu diyemiyor. bana bunu yapacak adam lazım. ihtiyacım var. smf den dönmek istemiyorum 8. yılı sitemin. ilk smf kurdum ve smf olarak devam etmek istiyorum.

yardımcı olacaklar ben yaparım diyenler varsa lütfen iletişime geçsinler.

Antes

Haklısınız, ne yazık ki çok fazla ücretli yardım yapan arkadaşımız yok, ben sınavlar ve okul dolayısıyla haziran ayına kadar ücretli hiç bir iş almıyorum. Ancak sonrasında SMF ve ücretli işler ile ilgili konuları gündemime getirebileceğim.

Şunu da söylemek istiyorum, eğer(!) SP'nin sadece portal (ön sayfa) eklentisini kullanıyorsanız bana göre SP'yi kurmaya bile gerek yok, ana sayfa yaratmanız yeterli olacaktır (ya da ücretli olarak bu şekilde yaptırabilirsiniz).

Restorasyon

Quote from: Antes on April 20, 2015, 06:53:43 AM
Haklısınız, ne yazık ki çok fazla ücretli yardım yapan arkadaşımız yok, ben sınavlar ve okul dolayısıyla haziran ayına kadar ücretli hiç bir iş almıyorum. Ancak sonrasında SMF ve ücretli işler ile ilgili konuları gündemime getirebileceğim.

Şunu da söylemek istiyorum, eğer(!) SP'nin sadece portal (ön sayfa) eklentisini kullanıyorsanız bana göre SP'yi kurmaya bile gerek yok, ana sayfa yaratmanız yeterli olacaktır (ya da ücretli olarak bu şekilde yaptırabilirsiniz).

yanıtlar için teşekkürler. şu anda smf portalda yayınldığım konuları direk forumdan çekiyorum. farklı bir portal kurarsam eğer, ana sayfa forumdan komple bağımsız mı çalışacak ? vede kime yaptırabilirim. siz bu işin içindesiniz bana yol gösterin en azından.

Antes

Hiç bir portal (SMF eklentilerinden bahsediyorum), SMF'den bağımsız çalışmaz, onun parçalarını kullanarak iş yapar. Ben ücretli işler konusunda sadece Yağız... 'a referans olurum onun haricinde açıkçası kimseye referans olmam.

Restorasyon

Quote from: Antes on April 21, 2015, 02:20:58 AM
Hiç bir portal (SMF eklentilerinden bahsediyorum), SMF'den bağımsız çalışmaz, onun parçalarını kullanarak iş yapar. Ben ücretli işler konusunda sadece Yağız... 'a referans olurum onun haricinde açıkçası kimseye referans olmam.

yağıza gözüm kapalı bende güvenirim. sitemi 2. yılında komple kurtardı. yedeklerimle kimse düzeltemezken. o yaptı açtı siteyi : ) siteyi bu hale getirenler zaten. yağız ve evo. portalı evo süper yaptı bence ama tekrar değişmeli güncellenmeli.

Advertisement: