smf ile gelen avatarlar

Started by serdar01, April 17, 2015, 03:22:28 AM

Previous topic - Next topic

serdar01

Günaydın.
SMF ile gelen avatarları nasıl değiştirebilirim.Daha doğrusu avatar resimlerinin adını nasıl değiştirebilirim.

serdar01

Konuyu açan ve bu konuda acemi olan biri için cevabı deneme yanılma yoluyla buldum.
Avatar klasörününün içine yenilerini atınca kendilğinden gözüküyormuş.
Bu forumda dikkatimi çeken şu oldu:Maalesef kimse pek yardımcı olmuyor ve konular bayağı eski. Ayrıca her mesajdan sonra çok karmaşık olan, renkli minik harfleri doğru yazmak ta ayrı bir eziyet.

Antes

10. mesajınızdan sonra o doğrulama gidecektir. Bugün günlerden Cuma bir iş günü, ve size yardımcı olan arkadaşlar çalışıyor veya sınav dönemleri ise ders çalışıyorlar, 4 saat içinde cevap alamamış olmanıza sitem ediyor olmanız üzücü. Fakat kural şudur, en az 24 saat geçtikten sonra konunuzu yukarıya taşıyabilirsiniz. Yani cevap için en az 24 saat beklemiş olmanız gerekiyor.

Farkındayım, bu süre bazı insanlar için çok uzun fakat siz de takdir edersiniz ki burada sizlere yardımcı olan dostlarımızın da birer hayatı var ve hiç biri ücret almadan sizlere yardımcı olmaya çalışıyorlar bunu göz ardı etmezseniz seviniriz.

Sorununuzun çözülmüş olmasına sevindim. Başka sorunlarınız için konu açmaktan çekinmeyin :)

İyi Günler

serdar01

Haklısınız, biraz aceleci davrandım sanırım. Teşekkür ederim.

Advertisement: