News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Sosyal Medya ve Forum Özellikle Smf Destek

Started by Engellioto, April 28, 2015, 06:08:15 PM

Previous topic - Next topic

Engellioto

Sosyal medyanın giderek yayılmasının ardından gözde olan forum sitelerinin canına resmen okudu. Buda yetmez gibi destek konusunda sms kullanıcıları çok sıkıntı içinde. Bu gece işi gücü bıraktım diğer sistemlere destek konularına baktım onlarında durumu içler acısı bir hal almış durumda 2007 yılından bu yana smf konusunda çalışmalar içinde oldum ama sanırım bu gidiş ile artık bu ise son verecek duruma geldim desem yalan olmaz.

Aslında içimden gelmiyor ama şartlar ve zaman artık bu işin suyunu fazla fazla çıkardı.

cee山

İnsanlarımız bilginin değil karı-erkek peşinde bırakında forumlar ölsün.

Diğer bir husus ise milletimizin bilgi birikimi.Sanıyorlar ki sadece whataps facebook vb. sistemler ile mesajlaşılabiliyor.

Her neyse ölen birşey yok sadece Bilgisizlik onun getirisi olan fikirler yok oluyor.Siteni kur fikrini paylaş herkez okusun.Forumunu kur bilgini paylaş fikirlerin konuşsun yok pardon :D Karı-erkek ile nasıl konuşucak.

Kısacası fikirler ölmez.

Antes

Mevzu şu, internet hızlı bi mekan ve her zaman daha hızlı olana geçiş var. Elektornik dönüşüm belki forum ve bloglar ile başlamış olabilir fakat vlogging veya canlı yayıncılık forumların ipini çeken faktörlerden biri oldu, bunun yanında facebook/twitter/g+ bir çok konuyu tek alanda takip imkanı sağladığında, kişiler tek tek farklı siteleri takip etmek yerine tek merci üzerinden tamamını takip etmeyi tercih ediyorlar.

Engellioto

Yıllarımızı veren site sahipleri olarak gerçekten işimiz çok ama çok zor. 7 yıldan fazla engelli insanların sorunlarına çözüm bulmak adına site işindeyim. Ama durmadan kan kaybı içinde. Kişiler sadece istediklerini alıyor ve sonra bir daha ara ki bulasın bu kişileri. Bununla birlikte neticede kendi sitem her zaman taze bilgi gerektiren bir site olmasına karşın insanlar bildiklerini de paylaşmıyor durum böyle olunca sadece bir kaç kişi ile işi devam ettirmeye çalışmakta insanı baya bir zorluyor. :(

cee山

Quote from: Antes on April 30, 2015, 01:21:40 PM
Mevzu şu, internet hızlı bi mekan ve her zaman daha hızlı olana geçiş var. Elektornik dönüşüm belki forum ve bloglar ile başlamış olabilir fakat vlogging veya canlı yayıncılık forumların ipini çeken faktörlerden biri oldu, bunun yanında facebook/twitter/g+ bir çok konuyu tek alanda takip imkanı sağladığında, kişiler tek tek farklı siteleri takip etmek yerine tek merci üzerinden tamamını takip etmeyi tercih ediyorlar.
Antes bizlerde sosyal ağ kullanıyoruz malesef sistemlerden hakkıyla bilgi alınmıyor.Sorunlarımız için forumları kullanıyoruz.En basitinden ubuntu-tr smf forum var hic bir sosyal ağ oradaki mantığı ve yardımı veremez.

Günün sonunda xda gibi kısacası yardım bölümlerin hepsi forum mantığında işliyor.Burda bilgi ve ihtiyaç ön planda.

Advertisement: