News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Ana sayfa başlığını nasıl değiştirebilirim?

Started by A.Pearce, May 06, 2015, 06:36:47 AM

Previous topic - Next topic

A.Pearce

Ftp ye girip index.php ve index_template.php dosyalarını açıp [title] [/title] kısmını aradım ama bulamadım.. Admin panelinden sunucu ayarlarından yaptım oldu fakat ftp ye girip elle yapmak aynı şey mi? Bide niye index dosyası içinde bulamadım acaba?

Antes

<title> olarak bakın. Yönetici panelinden yapmak aynı şey. Eğer daha iyi <title> yaratmak istiyorsanız Optimus Brave kullanın :)

A.Pearce

Quote from: Antes on May 06, 2015, 04:45:31 PM
<title> olarak bakın. Yönetici panelinden yapmak aynı şey. Eğer daha iyi <title> yaratmak istiyorsanız Optimus Brave kullanın :)

Verdiğiniz yanıt için teşekkür ederim, deneyip buraya yorum yazacağım :)

A.Pearce

Optimus Brave modu 1 yıldır güncellenmemiş yani bu modu forumuma yüklersem sıkıntı çıkar.

Evo™

Bir sıkıntı çıkmaz 2.0.7 en son güncellemesi şuan 2.0.10 sorunsuz çalışır Antes' in dediği gibi 2.1' e geçmedikten sonra bu modlar 2.0.99 sürümüne kadar sorunsuz çalışır.

A.Pearce

Quote from: Evo™ on May 09, 2015, 06:41:22 AM
Bir sıkıntı çıkmaz 2.0.7 en son güncellemesi şuan 2.0.10 sorunsuz çalışır Antes' in dediği gibi 2.1' e geçmedikten sonra bu modlar 2.0.99 sürümüne kadar sorunsuz çalışır.

Denedikten sonra buraya sonucu yazarım :)

Advertisement: