News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Błąd przy instalacji update forum.

Started by Donio3d, May 16, 2015, 08:54:53 AM

Previous topic - Next topic

Donio3d

Witam, posiadam forum z hxxp:cba.pl [nonactive] z domyślnie zainstalowanym SNF2.. Podczas przeglądania pakietów natrafiłem na informację:

"A few security vulnerabilities and bugs in SMF 2.0.8 have been fixed. You can install this patch (click here to install) to fix your forum and update it to 2.0.9."

Tak więc kliknąłem i przeszedłem do instalacji, gdzie wyskoczył mi patch SMF 1.1.20 / 2.0.9 Update do instalacji. Pomyślnie połączyłem się z FTP i kliknąłem zainstaluj modyfikacje, po czym wyskoczył mi błąd
"Nie możesz pobierać lub instalować nowych pakietów, ponieważ nie można zapisywać w katalogu pakietów!"
Gdzie kompletnie nie wiem co robić  ???.

Jestem także ciekaw, czy brak tego fix'a powoduje brak możliwości przyklejenia tematu.. (lub może mam coś źle skonfigurowane - lecz mam zezwolenia administratora (wszystkie)).

Zależy mi by nie stracić jakichkolwiek danych forum, a jestem początkującym, dopiero zaczynającym zabawę z tego typu rzeczami.

rafalkaminski

Często właśnie są problemy z CBA - może być problem przez serwer

impreza

Ja dodam od siebie ze zawsze aktualizacje warto robić ręcznie. Wtedy z reguły omija się dużo problemow jakie mogą tworzyć mody.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Advertisement: