Description Meta Tag tam olarak nereye eklenmeli?

Started by A.Pearce, May 20, 2015, 10:40:16 AM

Previous topic - Next topic

A.Pearce

Google de sitemin linkinin altında site tanımı görünsün diye index.template dosyasının içine eklediğim halde sitenin tanım kısmı hala değişmedi. Bu meta kodu tam olarak nereye eklememiz lazım?

Emre A.

BU eklentiyi deneyin isterseniz. Sizin için daha iyi olur.

A.Pearce

Quote from: eмre on May 21, 2015, 02:13:06 AM
BU eklentiyi deneyin isterseniz. Sizin için daha iyi olur.

Göstermiş olduğunuz modu kurdum ama ingilizce. Yinede işime yarayacak teşekkürler :)
Bu arada modu ekledikten sonra çalışması için ne kadar süre geçmesi gerekiyor?

Emre A.

Quote from: =DIABLO= on May 21, 2015, 08:08:53 AM
Göstermiş olduğunuz modu kurdum ama ingilizce. Yinede işime yarayacak teşekkürler :)

Makale yazmaya devam edin. Google zamanını bilir. Konu çözüldüğüne göreü "MARK TOPİC SOLVED" düğmesine tıklııyorum.

A.Pearce

Quote from: eмre on May 21, 2015, 04:31:09 PM
Quote from: =DIABLO= on May 21, 2015, 08:08:53 AM

Makale yazmaya devam edin. Google zamanını bilir. Konu çözüldüğüne göreü "MARK TOPİC SOLVED" düğmesine tıklııyorum.

Teşekkürler :)

ASiveMAVi

kullanışlı 1 modülse haber verin türkçe yapayım

ASiveMAVi

modülün dosyası ingilizce içeriği almanca :D

<file name="$languagedir/Help.english.php">
      <operation>
         <search position="end" />
         <add><![CDATA[
// MetaTags MOD by SID-Giessen
$helptxt['meta_data_description_on'] = 'Here you can activate the function Description. Please do not forget the data to enter and these store. If no data should be registered in the field, then on the standard data in the language file back one seizes.';

Emre A.

Şahsen modül yazsaydım. Türkçe ana dilimi kullanarak yazardım. Sonra İngilizce çevirisini yapardım. (Çoklu kullanımlar için) sonra Almanca, Sonra Rusca. Sonra bildiğim tüm diller... Bilmediklerimi de bilen kişilerin yardımı ile çevirisini sağlardım. Bilmem anlatabildim mi?

Advertisement: