Mobil de farklı Tablette farklı tema ya da görünüm

Started by werebearTR, May 22, 2015, 01:18:30 PM

Previous topic - Next topic

werebearTR

Başlıktaki gibi ekran çözünürlüğüne göre görünüm ya da farklı tema nasıl uygulanır? Yanıtlarınızı bekliyorum.

cee山

google Responsive yazın ve aratın iyi bir şekilde araştırma yaparsanız sorununuza cevap bulabilirsiniz.

Antes

werebearTR

Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. :-X
Antes hocamın verdiği modla hallettim tam istediğim gibi oldu :) Sorumu cevapladığınız için teşekkür ederim

vlkanaydin

Quote from: Antes on May 22, 2015, 02:23:20 PM
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=4040 var fakat, eğer özel tema kullanıyorsanız kodu adapte etmeniz gerekiyor.

Antes hocam selamlar,

Öncelikle bu şekilde yararlı bir mod yaptığın için teşekkürler sayende önemli bir problemimi çözdüm ancak ufak bir sıkıntım var.
Mobil kullanımdan bir hayli gelir kaybım oldu. Curve mobile teması ise çok kötü idi. Bu mod tam benim aradığım birşeydi.

Şimdi ben istiyorumki siteme giren kullanıcı telefonundan siteme girdiğinde yine bu moddaki gibi oranlı olarak bir görünüm olsun ancak sistem telefondan girildiğini anlasın ve hxxp:m.siteadresi.com [nonactive] şekline yönlendirsin ve ben bu sayfada google mobile reklamlarını koyabileyim.

Bu şekilde bir sistem yapabilmek için nasıl adımlar atmam gerekir?

Antes

Google reklamlarını responsive olarak seçerseniz ek çaba göstermenize gerek kalmaz (esnek olarak geçiyor sanırım Google Adsense'de reklam türü).

vlkanaydin

Quote from: Antes on August 22, 2015, 05:45:34 PM
Google reklamlarını responsive olarak seçerseniz ek çaba göstermenize gerek kalmaz (esnek olarak geçiyor sanırım Google Adsense'de reklam türü).

Sorun çözülmüştür :) Bir tek related topics modumda bir kayma oldu onuda halledicez bir şekilde. Çok çok teşekkürler yardımlarınız için

Advertisement: