2.1 güncellemesinde Template Parse Error! hatası

Started by cykilic, June 24, 2015, 07:02:54 AM

Previous topic - Next topic

cykilic

Arkadaşlar, 2.0.10'dan 2.1'e güncelleme yapmak istedim. Tüm yedeklerim var sıkıntı değil. Ama şu anda siteyi açamıyorum. Güncelleme yaptı ve sonunda şu uyarıyı veriyor...

Template Parse Error!
It seems something has gone sour on the forum with the template system. This problem should only be temporary, so please come back later and try again. If you continue to see this message, please contact the administrator.

You can also try refreshing this page.

Şu an site açılmıyor. Maintrance ile işlemi bitirdi. Ben de settingsphp ve settingsbak'da değişiklik yapıp siteyi açtım. Ama şimdi bu hatayı veriyor.

Sitede kaldıramadığım 1*2 uygulama vardı. Muhtemelen bunlardan kaynaklanıyor.

Yardımcı olabileceğiniz bir durum var mı?

Siteyi nasıl açık hale getirebilirim?

Teşekkürler....

cee山

Daha beta aşamasında 2.1 normal yüklemede bile sıkıntı yapıyor tabi minik bir hata sadece.

- Şimdi 2.1 yükseltmeden önce 2.0.10 modları kaldırın ve yükseltmeyi yapın daha sonra hata gelicek gidermek için Themes/default/languages/index.turkish-utf8.php açın ve Bulun
$txt['welcome_guest'] = Hoşgeldiniz, <strong>%1$s</strong>. Lütfen <a href="%3$s" onclick="%4$s">giriş yapın</a>.;
Ve Değişin
$txt['welcome_guest'] = 'Hoşgeldiniz, <strong>%1$s</strong>. Lütfen <a href="%3$s" onclick="%4$s">giriş yapın</a>.';

Unutmayın beta aşamasında.

Şayet utf8 kullanmıyorsanız aynı işlemi index.turkish.php deneyin.Bir sıkıntı olursa yazmayı unutmayın.

Advertisement: