News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Wordpress İle SMF Arasında Köprü İçin Yardım !

Started by Crazy_Ftrl, July 11, 2015, 11:28:02 AM

Previous topic - Next topic

Crazy_Ftrl

Wordpress & SMF

Merhaba Arkadaşlar , Ben wordpresse SMF Forum Kurulumu Yapmak İstiyorum Ancak Araştırmalarım Sonucunda Başarılı Bir Sonuç Alamadım .Yardım Ederseniz Sevinirim..

Teşekkür Ederim

Antes

Benim bildiğim köprülerin hepsi çok eski sürümler için yapıldı sonra geliştirilmedi kaldı. En son ekipten bi arkadaş bi köprü yapmıştı, onun da şu anda çalışmadığını sanıyorum çünkü o da çok eski bi WP sürümü için yapılandırıldı.

Crazy_Ftrl

Quote from: Antes on July 11, 2015, 01:42:41 PM
Benim bildiğim köprülerin hepsi çok eski sürümler için yapıldı sonra geliştirilmedi kaldı. En son ekipten bi arkadaş bi köprü yapmıştı, onun da şu anda çalışmadığını sanıyorum çünkü o da çok eski bi WP sürümü için yapılandırıldı.
peki ben wordpress smf nasıl yukleyebılırım  ???

Antes

Crazy_Ftrl

Antes

Kodlama bilginiz iyi ise, köprüyü düzeltebilirsiniz, ya da SSI entegrasyonu yaparsınız. Onun haricinde zaten anlattım durumu yukarıda.

Crazy_Ftrl

Quote from: Antes on July 12, 2015, 07:55:20 AM
Kodlama bilginiz iyi ise, köprüyü düzeltebilirsiniz, ya da SSI entegrasyonu yaparsınız. Onun haricinde zaten anlattım durumu yukarıda.
Teşekkür Ederim  :)

/kilit

Emre A.

Quote from: Crazy_Ftrl on July 12, 2015, 08:00:11 AM
Teşekkür Ederim  :)
/kilit

Burada başlıklar Forum kurallarına uyum sağladığı sürece kitlenmez / silinmez. "Mark Topic Solved" ile "Sorun çözüldü" olarak işaretlenir.

İyi çalışmalar

Advertisement: