News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

URL problemi

Started by nyksPhilae, July 25, 2015, 07:38:50 AM

Previous topic - Next topic

nyksPhilae

Merhabalar, bir windows hostum var alan adımı oraya yönlendirdim hxxp:www.timarge.com [nonactive] , bir de smf forum kurduğum linux hostum var şimdi problemim şu bir alt alan adı oluşturdum hxxp:forum.timarge.com [nonactive] diye bunu linux hosta yönlendirdim hxxp:109.232.216.154/~timargec/ [nonactive] yönlendirmede sıkıntı yok ancak ben forumda dolaşırken url kısmının  109.232.216.154/~timargec/****** yerine  hxxp:forum.timarge.com/****** [nonactive] şeklinde olmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

smf panelde sunucu ayarlarındaki Forum Adresi kısmı hxxp:109.232.216.154/~timargec/ [nonactive] şeklindeydi  hxxp:forum.timarge.com [nonactive] şeklinde değiştiriyorum fakat değişmiyor, ftp üzerinden settings.php ye baktığımda ise değişmiş gözüküyor. bu işimi görür mü onuda bilmiyorum :)

İyi  günler.

nyksPhilae

konuyu kaldırabilirsiniz çözüldü.

ben forumu anadizine kurmuştum subdomain'e kurulacakmış.

Emre A.

Sorun çözüldüyse "Mark Topic Solved" düğmesine tıklarsınız. Sizin için şimdilik ben tıkladım. Lütfen bir daha ki sefere bu işlemi siz gerçekleştirin.

Advertisement: