News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

SMF'de düzenleme yapmak

Started by berkayeva, August 25, 2015, 12:32:40 PM

Previous topic - Next topic

berkayeva

SMF ile kurduğum bir forumda bir takım düzenlemeler yapmak istiyorum. Oluşturduğum veritabanından gelecek bir takım bilgilerin forumda belli kullancılar için gözükmesini sağlamak, kullanıcının forum üzerinden yaptığı işlemlerle veritabanın da kendisine müsaade edilen kısımda düzenlemeler yapabilmesini sağlamak istiyorum. Bu tür şeyleri foruma ekleyebilmek için bana gerekli olan bilgi PHP ve MySQL bilgisi midir? PHP ve MySQL bilgim yeterli bir seviyede olursa bu tür bir şeyi gerçekleştirebilme imkanım var mıdır, yoksa başka ek bir takım şeylere de mi ihtiyacım vardır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, herkese iyi çalışmalar.

Antes

php mysql yeterlidir. Eğer tasarımda (temel görünümün üstünde) olsun istiyorsanız CSS bilginizinde olması lazım

berkayeva

Hocam tasarımın öyle çok üst düzey bir şey olmasını istemiyorum; arka planın resmi, buton resimleri vs. değişir. Bunlar içinde CSS bilgisi gerekli mi? Eğer elinizde CSS bilirsek neler yapabileceğimizle ilgili örnek varsa paylaşırsanız sevinirim.

Antes

CSS3 ile çok değişik şeyler yapabilirsiniz. 2D/3D animasyonlara kadar gider (3D diyince GTA 5'i kast etmiyorum :P). Fakat temel olarak arka-plan oluşturmak buton oluşturmak vs çok gelişmiş CSS bilgisi istemez.

Advertisement: