Online lista - jedan user uvek na vrhu

Started by ppedja, August 28, 2015, 08:58:21 AM

Previous topic - Next topic

ppedja

Na Online listi (prisutni korisnici) jedan korisnik je uvek i konstantno na vrhu, tj. prvi. Kao da mu je browser non-stop u interakciji sa smf. Kada kliknem na "prisutni korisnici" (da vidim ko šta trenutno radi na forumu), tamo tog korisnika nema - jer se on ustvari izlogovao.
Ali, kada opet pogledam listu "prisutni korisnici" on je i dalje uvek prvi u toj listi :-(
Problem rešim u delu Održavanje Foruma, kada se odradi "isprazni nevažne dnevnike". Tada se i lista pristnih isprazni i počne puniti ponovo od početka.
Međutim, kada se taj korisnik ponovo uloguje, odmah se i "zakuca" na vrh liste "Prisutni korisnici".
Gde može da bude problem?

Founder 2008


   Da nije problem u njegovom korisničkom imenu?

   Ako nije bilo nekih velikih izmena u programskom kodu, ovo bi mogao i da bude bug u smf skripti. Ako vaš forum nije warez i ne kosi se sa podrškom na ovom forumu, bilo bi poželjno da nam ostavite url adresu foruma, verziju smf skripte i da li se to dešava samo sa tim jednim korisničkim imenom ili se to dešavalo sa još nekim ranije?

ppedja

Njegovo korisničko ime jeste utoliko neobično jer se sastoji samo od brojeva "1987".
On je relativno nov član, ali nisam primetio ovo dešavanje do prekjuče, mada, sada gledam, član 1987 se registrovao 19.08. znači moguće je da nisam primetio ovaj problem jer je on kratko na forumu. Proveo je svega oko sat vremena ukupno na forumu.
Gledao sam istoriju promena sada i ništa (sem administracije prouka i tema) nije rađeno zadnjih dve nedelje.
Forum nije warez već jedan auto forum http://bfy.tw/1WXr
SMF 2.0.10


stefan357965

Moguce da ti je taj majstor nesto zeznuo :D

ppedja

Poznati bug SMF-a 2.0, rešeno u ver. 2.1
Pitao u ENG delu, pa su mi tako rekli.

Founder 2008

Quote from: Founder 2008 on August 28, 2015, 09:51:31 AM
   Ako nije bilo nekih velikih izmena u programskom kodu, ovo bi mogao i da bude bug u smf skripti.

   Rekoh ja...

John.


Advertisement: