News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

acil

Started by bangbang, September 20, 2015, 06:18:39 AM

Previous topic - Next topic

bangbang

foruma girdiğimde bu hatayı alıyorum neden düne kadar bir şey yoktu durup dururken bu hatayı aldım

Fatal error: Cannot redeclare BoardIconUrl() (previously declared in /home/sionrpgc/public_html/forum/Sources/Subs-BoardIndex.php:306) in /home/sionrpgc/public_html/forum/Sources/Subs-BoardIndex.php on line 375

Erdal1

Heralde bir Mod yada Template yükledin hata olustu. Browser ve Forumun Bakim bölümünde Forumu güncelle gene dene.
Bizim Dünyamiz - ELEKTRONIK SIGARA HAKKINDA BÜTÜN BILGILI KONULAR

bangbang

forumu güncelle diye bi şık yok

Erdal1

Forumun admin bölümünde BAKIM Bölümünde orda temizleyebilirsin :)

bangbang

şimdi bu hatayı alıyom hocam

Unknown column 'b.img_new' in 'field list'
Dosya: /home/sionrpgc/public_html/forum/Sources/Subs-BoardIndex.php
Satır: 73

Not: Veritabanızın güncellemesi gerekiyor. Sizin dosyalarınızın şuanki sürümü SMF 2.0.10, ama veritabanın sürümü 2.0.9. Upgrade.php'yi çalıştırmanız tavsiye ediliyor.

Erdal1

QuoteNot: Veritabanızın güncellemesi gerekiyor. Sizin dosyalarınızın şuanki sürümü SMF 2.0.10, ama veritabanın sürümü 2.0.9. Upgrade.php'yi çalıştırmanız tavsiye ediliyor.

tamam iste Forumu SMF 2.0.10'a upgrade yapman lazim. 8)

bangbang

sağol iki dakika mesaj kutusuna baksana :D

Erdal1

bangbang lütfen devamli burda forumda yaz, nekadar arkadas okursa okdar yardimici olunur.

upgrade zor degil bir dakikalik is, bu linkden upgrade indireceksin http://download.simplemachines.org/
sona Forum admin bölümünden paketi oldugu gibi .zip veya .rar olarak yükleyip foruma ekliyeceksin.

Kusura bakma ,Benim Türkce Forumla Dil sorunum var ama Burda Yazan Moderatör arkadaslardan birine sorarsan eminim yardimci olurlar, bir dakikalik is  :) sorun olacagini sanmiyorum.

bangbang

Arkadaşlar bana bu forum işlerinden anlayan 10-20 dakika yardımcı olacak birini arıyorum sevaptır ya :D

Seyit replikacep.com

buyurun ben şu anda boştayım  yardımcı olayım ücret filan da talep etmiyorum  1 saat zamanım var ama ona göre :)

dmn_n

çözebildinmi sorunu?

bangbang

Advertisement: