News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

MobiShop "MobiMania"

Started by MobiMania, October 31, 2015, 10:12:38 AM

Previous topic - Next topic

MobiMania

Pozdrav poštovani korisnici SMF foruma. Danas ću vam predstaviti FORUM i PORTAL naše FIRME koja se zove MobiMania, pa da počnemo.

Opis Firme:

Prvenstveno vam želimo DobroDošlicu i ugodan boravak na našem portalu i forumu. Na ovom portalu možete pogledati izbor naših mobilnih telefona i telekomunikacijske opreme. Na svaki uređaj kupljen kod nas imate od 1-2 godine garancije. Uz svaki uređaj dobit ćete i zaštitnu silikonsku futrolu ili preklopnu futrolu - zavisi od vašeg izbora. Uz mobilne telefone nudimo vam i dekodiranje i servis mobilnih telefona. Posjedujemo svu prateću opremu za mobilne telefone, slušalice, futrole, folije zaštitne, stakla, nosače za auta i još mnogo mnogo toga. Možete nas posjetiti u Bosni i Hercegovini, tačnije u Zenici u ulici "Titova Ulica 48." Želimo vam ugodan boravak na našem portalu i forumu. Vaša MobiMania.

Pogodnosti:

-nudimo vam kupovinu mobilnih uređaja na rate preko vaših kreditnih kartica od 6 do 12 mjeseci. Uz svaki kupljeni mobilni uređaj dobit ćete gratis futrolu, garanciju, uslove garancije, kompletno pakovanje sa svom pratećom opremom. Na stanju imamo i laptope koje ćete moći pogledati u dijelu foruma "Izlog". Uz svaki kupljeni laptop kod nas dobit ćete i torbu gratis, kutiju, i garanciju.

-također radimo i sa korištenim / polovnim telefonima koji su u jako dobrom stanju, na svakom uređaju je zaljepljena zaštitna folija. Uz korištene telefone dobijate USB kabl, punjač, slušalice i futrolu po vašoj želji. Garancija na korištene telefone je 6 mjeseci.

-polovni laptopi i tableti su vam na raspolaganju, na korištene laptope i tablete imate garanciju, uz svaki kupljeni KORIŠTEN artikal dobijate garanciju 6 mjeseci, futrolu ili torbu(za laptop) i prateću opremu uz kupljeni artikal kao uz NOV! Ne propustite ove pogodnosti i budite NAŠ KUPAC!.


Kupovina uređaja:

-narudžbu izvršavate putem kontaktiranja na naš Email: kontakt@mobimania.org, ili na privatnu poruku na našem Forumu na korisnički račun "MobiMania". A izbor mobilnih telefona i telekomunikacijske opreme možete pogledati u dijelu portala "Izlog". Plaćanje možete izvršiti LIČNO, Kreditnom karticom, PayPal, a naravno možete kupiti i na rate ako ste u radnom odnosu od 6-12 rata.


Izlog:

-ponudu naših uređaja možete pogledati na našem portalu u formi "Izlog"


Kontakt:

-možete nas kontaktirati na sljedeći način, putem: email adrese, ili forum privatne poruke, broj telefona itd. dobit ćete u privatnoj poruci.
Email: kontakt@mobimania.org | podrska@mobimania.org | MobiMania Privatna Poruka



www.mobimania.org
www.mobimania.org/portal



Uvjerite se i vi u naš kvalitet. Srdačan pozdrav vaša MobiMania.

Dzonny

Korektno što se mene tiče, fali vam favicon doduše :D

Mihailo

Zelim Vam puno uspjeha u daljem radu Vase firme. Ima nekoliko "stvarcica" na Vasem forumu koje mi se ne svidjaju.

Nemate favicon;
- Bez favicon-a, Vas forum izgleda neprofesionalno. Bilo bi lijepo kada biste ubacili neku ikonicu telefona, ili neki Vas logo.

Search dugme;
- Trenutno search dugme mi izgleda kao neka reklama - previse je velika i boja se ne uklapa.

Ime kompanija na vrhu;
- Lijepo je imati spisak telefona koje imate da bi Vasi kupci imali u vidu sta mogu uzeti. Vi ste stavili previse "-", i to izgleda veoma ruzno.

Ikonice pored podforuma;
Ista ikonica za svaki podforum - ruzno je. Ljepse bi izgledalo kada biste stavili logo kompanija. Ista velicina naravno.


To bi bile kritike sa moje strane, nadam sa se nijeste uvijedili, mislim da nema potrebe za tako nesto.

Srdacan pozdrav!




Advertisement: