Logo nun yanına resim ekleme sorunu

Started by modestus, November 06, 2015, 03:02:21 AM

Previous topic - Next topic

modestus

Forumun temasını değiştirdim gayet güzel oldu fakat bir sorun var logonun olduğu bölüme başka bir resim ekliyemiyorum. kullanıcı bilgilerinin verildiği yazıların sola doğru boş alanda tıklama uzunluğu o kadar fazlaki headeri kapladığı için ne yaptıysam resim kabul ettiremedim. varsayılan temada sorun yok sorun bu temada. forumda mausla herhangi bir yazının üzerine geldiğinizde maus el olup tıklama pozisyonunu alıyor fakat forumun sol tarafın sonuna kadar götürdüğünüzde bu durum değişmiyor, normalde sola doğru yazı bitince maus normale dönüp tıklama pozisyonundan çıkması lazım. Bu sorunu nasıl halledebilirim.

http://www.forumefor.com/index.php

deneme üyelik için.
üye: deneme
şifre:123123123

arslanturk0687

Forum teması bana güzel gözükmedi. Çok kaba olmuş gibi. Daha göze tam gözüken bir tema seçsen ya da editlesen. Her şey çok büyük. Konu, üye iyi ama tema bana olumsuz geldi. O dediğin şekil biraz zor gibi. Temanın indextemp.php ye girip managesettings.php ile alan oluşturup admin paneline bağdaştırıp panelden eklemeli bir şeyler ve css ayarlamaları yapılır; ama kim uğraşacak?

Erdal1

tema Reseller, tamamen desistirilmis, kim degistirdiyse ona sor.
Bizim Dünyamiz - ELEKTRONIK SIGARA HAKKINDA BÜTÜN BILGILI KONULAR

modestus

Telefon ve tablet kullanımına uygun hale getirmek için böyle yaptım. Birçok mobil uyumlu tema denedim hepsinde bir sorun çıktı bu hoşuma gitti yazıları küçültürüm sorun değil. Bundan önce denediğim temada index template dosyasında <div class="col-md-9"> kodu vardı oradaki değeri değiştirerek linkin tıklanma alanını uzatıp kısaltabiliyordum, bu temada böyle bir kod yok.
Tema sitesi reseller temayı yapanların sitesi. Aynı siteden aldım. Site ingilizce anlaşmam imkansız.  :)

marinaturizm

tema dosyanı pm at düzeltip yollayım sana

Türkçe Forum

orjinal tema dosyası olmadan çözüm önermek zor. bu iş smf meselesi değil, html css mevzusu olmuş durumda gibi...

Advertisement: