News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Ücretli Smf ve Eklenti Kurulumu yapabilecek

Started by istagoz, November 08, 2015, 04:59:12 AM

Previous topic - Next topic

istagoz

Arkadaşlar yıllar önce smf ile çok haşır neşirdim ve şimdi yine smf forum ve portal kurmayı düşünüyorum. Ücretli olarak işlerimi yapabilecek birisi varmı?

İstenilen eklenti : Gerekli olan tüm eklentiler; Seo, tagged, sitemap, robots.txt, htcacces, meta title tag, sosyal medya yorumları, top10 vs şuan bunlar aklıma geliyor.

Şuan pek fazla vaktim yok o yüzden zaman ayıramıyorum. Ücret araştırması yapmaya başladım. Uygun görürsem yeni alacak domainim üzerinden iş vereceğim.

Yıllar Sonraaa..

Antes

Eklenti ismi olarak sadece "seo" - "htaccess" yazmanız çok da yardımcı olmuyor. Açıkçası istediğiniz şeyler en fazla 10dk alır çünkü hepsi paket halinde mevcut, tavsiyem biraz araştırma yapın ve paket yöneticisini öğrenin yeterli olacaktır.

Erdal1

Quote from: Antes on November 08, 2015, 05:29:46 AM
Eklenti ismi olarak sadece "seo" - "htaccess" yazmanız çok da yardımcı olmuyor. Açıkçası istediğiniz şeyler en fazla 10dk alır çünkü hepsi paket halinde mevcut, tavsiyem biraz araştırma yapın ve paket yöneticisini öğrenin yeterli olacaktır.

Yazmamis ama eger Forum bir şirket içinse ozaman Bilgili birine yaptirmak daha anlamli çünkü profesyonel olmasi gerek, bunun on dakikayla veya yirmi dakikayla ilgisi yok.

Bizim Dünyamiz - ELEKTRONIK SIGARA HAKKINDA BÜTÜN BILGILI KONULAR

istagoz

Hocam smf hakkında yeterince bilgim var tema bile editleyebiliyordum bundan 5 sene önce ama şimdi zamanım yok. Biliyorum paket halinde kuruluyor 5 dk almaz ama bazılarında hata veriyodu felan o yüzden ugrasmak istemiyorum açıkcası (:
Yıllar Sonraaa..

arslanturk0687

Her şey para değil ki. Profilimdeki default tasarımımı sana kurum. Seo derken optimus brave yetiyor. İlgilenirsen özelden iletişime geç. Teklif var ısrar yok.

Emre A.

İletişim bilgileri Özel mesaj ile gönderilmiştir.

marinaturizm

eğer yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa benimde bütçem çok değil ama benimde profesyonel bir yardıma ihtiyacım var

Advertisement: