News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

SMF 1.0 temasını 2.0 Çevirme

Started by mamazonked, January 25, 2016, 02:57:11 AM

Previous topic - Next topic

mamazonked

Merhaba, başlıktan da anlayabileceğiniz gibi böyle bir şey mümkün müdür? Mümkün ise nasıl olmaktadır? İnternette araştırma yaptım, forumu da inceledim biraz ama bu tarz bir bilgiye ulaşamadım. Gözümden de kaçmış olabilir. İlgili bir döküman paylaşacak ya da direkt yardımcı olabilecek birileri var mı acaba? İlgi gösteren herkese şimdiden teşekkür ederim.

cee山

kodları ayıklayıp 2.0 eklemek gerekir biraz bilgi olması lazım ama temayı yazsaydın ona göre insanlarda zamanı vb... bakarak cevap verebilirdi.

mamazonked

Çok haklısınız, aslında tema 6$'dan satılık şu an 2.0 ama satın almaya çalıştığım siteden bir türlü aktivasyon kodu gelmiyor. Temanın adı "The Hobbit" ilgili siteye ise aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

hxxp:www.smfdesign.net/index.php?action=tpmod;themegallery=view;design=11 [nonactive]

cee山

Ücretli tema ise malesef hiç kimse kolay kolay ellemez....

Kendisi : http://www.simplemachines.org/community/index.php?action=profile;u=64867  Mesaj atın illa görücektir.Arada giriyor diye biliyorum

Antes

1.0 / 1.1 temalarının 2.0'a dönüştürülmesi (veya tam ters) çok zahmetli. Tavsiyem başka bir temaya bakın.

Açıkçası SMF 1.0 kullanıyorsanız zaten 2.0'a güncelleme yapmak için çalışmalara başlayın, eğer 1.1 kullanıyorsanız 2.0'a geçişi düşünmeye başlayın.

Advertisement: