SMTP desteklemeyen ücretsiz bir hosting hakkında?

Started by A.Pearce, January 25, 2016, 03:40:30 AM

Previous topic - Next topic

A.Pearce

Ben ücretsiz bir hosting firmasından faydalanmaktayım ve şimdiye kadar şifremi unuttum ve aktivasyon linkleri mail adresime geliyordu fakat hostingin planına baktığımda SMTP yi desteklemediğini gördüm. Mailime link gelmemesinin sebebi bundan mı acaba?

tarantula901

Php mail fonksiyonu yada mail gönderme ile ilgili bir kısıtlama varsa size mail gelmeyebilir. ücretsiz paketlerinde böyle bir durum varmı yokmu iyi inceleyin.

çok lazım olduğu için şurada ayrıntılı olarak anlatmıştım bir bakın isterseniz smf

A.Pearce

Quote from: tarantula901 on January 28, 2016, 12:26:20 PM
Php mail fonksiyonu yada mail gönderme ile ilgili bir kısıtlama varsa size mail gelmeyebilir. ücretsiz paketlerinde böyle bir durum varmı yokmu iyi inceleyin.

çok lazım olduğu için şurada ayrıntılı olarak anlatmıştım bir bakın isterseniz smf

2-3 gün önce ticket açıp sordum ve ingilizce yanıt olarak free-user olarak adlandırdığımız kesime sınırlı destek sağlayabiliyoruz, dilerseniz ücretli hosting hizmetimize geçebilirsiniz diye yanıt aldım..
Türkiye kaynaklı ücretli hostinge geçmenin zamanı geldi yani :)

Web.Developer

Ücretsiz hostingler'deki sıkıntılar hep bu yönlerde saten insanları zor duruma sokarak ücretli hosting'lere yönlendirmeye çalısıyorlar.
Sesli Sohbet [nofollow]

A.Pearce

Quote from: Web.Developer on January 30, 2016, 05:25:44 AM
Ücretsiz hostingler'deki sıkıntılar hep bu yönlerde saten insanları zor duruma sokarak ücretli hosting'lere yönlendirmeye çalısıyorlar.

Aynen öyle malesef :)

Advertisement: