News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Reseller tema sıkıntısı acil yardım !

Started by tacyildizilker, January 30, 2016, 04:42:13 AM

Previous topic - Next topic

tacyildizilker

TEMAYI YÜKLEDİM AMA BU SIKINTI ÇIKTI BOYUT SIKINTISI HERALDE ANLAMADIM AMA ACİL YARDIM EDİN..!

Web.Developer

Nasıl Bir Sorun Sitede Herhangi Bir Sorun Görünmüyor.
Sesli Sohbet [nofollow]

tacyildizilker

RESMİ BÜYÜTÜP BAKIN YÖNETİM MODRASYON ORAYA ANASAYFA ÇIKIŞ BUYONLARI FELAN YANA KAYMIS VE IÇE GIRMIS

Web.Developer

Temada sorun var deneyimli arkadaşlar yardımcı olacaktır. Mobil görünümdede aynı sıkıntı var
Sesli Sohbet [nofollow]

tacyildizilker

Web.Developer

Pc başında olan moderatör veya yönetici olursa direkt olarak yardımcı olursaten konuyu görünce.
Sesli Sohbet [nofollow]

Web.Developer

Kullandığınız temanın demosu varmı başka bir sitede.
Sesli Sohbet [nofollow]

tacyildizilker

hxxp:www.nextlevelsmf.com/demo/index.php?theme=4 [nonactive]

Antes

Temanın yapımcısından temanın konusu altında yardım istemeyin deneyin (İngilizce).

Antes

Fakat tema Simple Machines ekibi tarafından yapılmadı, temayı yapan kişiye sorununuzu aktarmanız gerekiyor, tema sitemizde yüzlerce farklı tema var, ekibimizin veya üyelerimizin bu temaları tek tek bilmesine imkan yok.

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=525855.0 bu konu altında belki sizin sorununuz daha önce danışılmıştır konuyu okumanızı tavsiye ederim.

gecitli

temanin copeyrihtini kaldirirken menu kodlarinida silmişsiniz insanlar linklerini silsinler diye tema yapmiyorlar
http://www.webtiryaki.com
webmaster forumu
Free & Premium Responsive Themes for SMF.

tacyildizilker

hayır silmedim butun herkezde var bu sorun nasılsa oyle ekledım

Antes

Lütfen bu bölüm dışında Türkçe kullanmayın (diğer konudaki iletinizi sildim).

Emre A.

Quote from: gecitli on January 30, 2016, 11:11:13 AM
temanin copeyrihtini kaldirirken menu kodlarinida silmişsiniz insanlar linklerini silsinler diye tema yapmiyorlar
Aynı şey senin için de geçerli. İmzandaki site. Seninde Tema hazırlaman hazırlayacağın yazılımın altında ki SMF'nin copyright'ini silmeni istemez.
Not: Tema hazırlaman sana copyright'i kaldırmanı sağlayamaz. Sen kaldırırsan ben bu temaya neler yaparım neler..

Antes

Quote from: EMRE y on January 31, 2016, 12:19:41 PM
Aynı şey senin için de geçerli. İmzandaki site. Seninde Tema hazırlaman hazırlayacağın yazılımın altında ki SMF'nin copyright'ini silmeni istemez.
Not: Tema hazırlaman sana copyright'i kaldırmanı sağlayamaz. Sen kaldırırsan ben bu temaya neler yaparım neler..

SMF 2.0.0 ve sonrası için telif yazısını kaldırmak bir sorun teşgil etmiyor. Fakat bu tarz siteler bizden destek alamıyor.

Şunuda not olarak ekleyeyim bazı kamu kurum ve kuruluşları, eğitim ve vakıf tabanlı kurumlar eşitlik ilkelerini bozmamak adına telif yazılarını kaldırmaya tarafımızca yetkilendirilir (2.0 öncesi), yine aynı şekilde bu tarz kurum ve kuruluşlara destek verilir.

Snrj

konu copyright değil ama antes in http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=522356.0 burdaki konuda dediği gibi smf yazısını kaldırmakta serbestsiniz ama herhangi bir sorunda resmi site size destek vermeyecektir
tema linklerine gelince onlarıda herkes kaldırıyor ama yapımcının emek verdiğini düşünüp izin istenmesi gerekir
bende kaldırılmasına karşıyım ama yapacak birşey yok neyse

arkadaş temayı değiştirmiş galiba sitesinde başka bir tema kuruluydu
herhangi bir mod kurup kaldırdıysanız ondan etkinlenmiş olabilir index.template.php dosyasına bakmak gerekir

ben yazarken antesde yazmış neyse :D

gecitli

Quote from: EMRE y on January 31, 2016, 12:19:41 PM
birkere copeyrihti kaldirmadim dropdov (acilir)olarak kodladim yazinin ustune gelseydiniz gorurdunuz bunu daha oncede yaşamiştim neyse vazgectim gene eski düzen olsun kaldiki bilen bilir bu konudaki hasasiyetimi yanliz bazi şeyleride kariştiriyorsunuz Script ayri şey tema ayri Script copeyrihten muteşekul değildir kaldiki smf de 100 e yakin php taginda copeyriht var istesenizde kaldiramasiniz tema oyle degil tek bir ibare bolumu vardir
Size burayi okumanizi tavsiye ederim.http://www.simplemachines.org/about/smf/license.php
Birdaha bilmeden anlamadan kimseye eleştiri getirmeyin.
http://www.webtiryaki.com
webmaster forumu
Free & Premium Responsive Themes for SMF.

Emre A.

Ben baktığımda sitenizin alt kısmında Tasarim by Webtiryaki yazıyordu. + Kodlamanızı inceledim.Nasıl kodladığını sormadım, ben ne "SMF 2.0.11 | SMF © 2015, Simple Machines" bunu yazılı olarak gördüm ne de kodunuz da gizlenmiş olarak gördüm. Bir web tasarımcıysan (GERÇEKÇİ BİR TASARIMCI) sana tavsiyem olumlu ve/ya olumsuz yorum ve/ya (adını eleştiri koyuyorsan) eleştiriye alışman gerek.

Not: Konu tartışmaya çıkmasın diye konu başlığını takipten çıkıyorum.
İyi çalışmalar sana "gecitli"

Antes

Bence konuyu kilitlemek daha iyi olur. Sanıyorum ben zaten yeterli ve gerekli cevabı yukarıda yazdım.

Advertisement: