News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Cometchat 5.7.0 (istek)

Started by memre, February 07, 2016, 04:11:37 AM

Previous topic - Next topic

memre

Merhabalar,
Cometchat sisteminin elimde dosyaları mevcut fakat smf uyumlu değilmiş. Smf 2.x için gerekli olan integration.php yokmuş sanırım. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden minnettar olduğumu belirtirim.

memre

cometchat 5.7 yazdığınızda 2. sırada cometchat 5.7 smf yazdığınızda 1.sırada çıkmakta konu şuan itibariyle google'da fakat hala bir yardım yok.

Antes

O istediğiniz entegrasyonun 10dk içinde yazılacağını düşünüyorsanız, düşünmeye devam edin.

memre

Quote from: Antes on February 07, 2016, 07:16:03 PM
O istediğiniz entegrasyonun 10dk içinde yazılacağını düşünüyorsanız, düşünmeye devam edin.

10dk'da yazılacağını düşünmedim ama 15 saat içerisinde en azından böyle bir cevap bekledim. Şimdi de birinin yardım edip edemeyeceğinin haberini bekliyorum. Teşekkür ederim zaman ayırıp mesaj attığınız için.

Antes

Quote from: memre on February 08, 2016, 10:10:02 AM

10dk'da yazılacağını düşünmedim ama 15 saat içerisinde en azından böyle bir cevap bekledim. Şimdi de birinin yardım edip edemeyeceğinin haberini bekliyorum. Teşekkür ederim zaman ayırıp mesaj attığınız için.

Şimdi size olumsuz cevaplar veriyor gibi olmak istemem fakat son 1 - 1,5 yıllık süreçte ben sadece Arantor adlı üyenin (ki kendiside sonradan o projeyi terk etti) bi galeri yazdığını gördüm. Daha başka büyük çaplı ne bi eklenti ne de bi entegrasyon yazıldı. Bunu söylüyorum keza alternatiflerede göz atmanız ve sadece bu konuya bel bağlamamanız için.

Bu arada İngilizce seviyeniz yeterli ise her zaman ingilizce bölümde de sorunuzu sorabilirsiniz.

memre

Quote from: Antes on February 08, 2016, 01:04:00 PM
Quote from: memre on February 08, 2016, 10:10:02 AM

Şimdi size olumsuz cevaplar veriyor gibi olmak istemem fakat son 1 - 1,5 yıllık süreçte ben sadece Arantor adlı üyenin (ki kendiside sonradan o projeyi terk etti) bi galeri yazdığını gördüm. Daha başka büyük çaplı ne bi eklenti ne de bi entegrasyon yazıldı. Bunu söylüyorum keza alternatiflerede göz atmanız ve sadece bu konuya bel bağlamamanız için.

Bu arada İngilizce seviyeniz yeterli ise her zaman ingilizce bölümde de sorunuzu sorabilirsiniz.

İngilizcem yeteri kadar iyi değil uygulamanın 5.6 versiyonunun smf entegre dosyası mevcut fakat 5.7 de verilmemiş sormak istedim sadece elinde olan birileri var mı diye. Sanırım dediğiniz gibi buraya bel bağlamadan alternatif arayışına girmeliyim.

Advertisement: