News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

SA Facebook Comment Yorum Hakkında

Started by U_B57, February 13, 2016, 10:37:31 PM

Previous topic - Next topic

U_B57

Merhaba arkadaşlar.
SA Facebook sorunsuz kurdum ve çalışmakta. Display.template.php dosyasından Ben ilk mesajın altına
global $fb_hook_object;
if(class_exists('SAFacebookhooks'))
    $fb_hook_object->call_facebook_hook('show_facebook_comments',array('www.test.com','10','750','light',true));

Kodu ekleyerek, facebook ile yorum yapılmasını sağladım.
Ama bir sorunum var.Şöyleki,  facebook ile Yorum yapılıp paylaşılmasında sorun yok ama, facebook ile yapılan tüm yorumlar, tüm ilk mesajlarda çıkmakta. Dolayısı ile ilgili konua atılan facebook yorumları, ilgisiz konularda da çıkmakta.
Ama configrasyon ayarlarından, Facebook Comment i işaretlediğimde, açılan topiğin en altında facebook yorum eki çıkmakta ve yapılan her facebook yorumu, o konu ile alakalı olup, sadece o topikte çıkmakta. Ben bunu ilk mesaj altına nasıl ekleyebilirim. Bir türlü yapamadım. yardım ederseniz çok teşekkür ederim...

U_B57

galiba oldu gibi....

global $fb_hook_object;
if(class_exists('SAFacebookhooks'))
    $fb_hook_object->call_facebook_hook('show_facebook_comments',array('www.test.com','10','750','light',true));

www.test.com kısma www.ustabalikciyiz.biz
kendi site adresimi yazıyordum ve sorun devam ediyordu. Ama site adresini yazmadığım zaman, sorun çözüldü gibi oldu. Denemeler yaptım ve şu ana kadar hata almadım. inşallah sorun çıkmaz ilerde.

Advertisement: