News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

CyberBalkan

Started by Razzorsi, April 18, 2016, 01:33:34 PM

Previous topic - Next topic

Razzorsi



Svi dobri forumi lice jedan na drugi , a nas forum trenutno ne lici ni na sta.
Salu na stanu konacno je pusten u rad nas forum I pozivamo sve ljude vedrog duha da nam se pridruze na njemu i da se ludo zabavljamo, druzimo I ucimo.
Forum se sastoji iz dosta razlicitih kategorija skrojenih za svaciji ukus.
Ukoliko zelite da postanete clan naseg tima mozete konkurisati za mesto u Moderator timu.
Link naseg foruma je

http://cyberbalkan.com/index.php

u Sklopu Foruma se otvara:
1 Sa-Mp RolePlay Server
2 CS DD2 Server


Edit: Tema zaključana pošto forum više ne postoji. Ukoliko budeš želeo opet da otvoriš kontaktiraj me ;)

Dzonny

Više mi se sviđa ovaj logo koji ste koristili ovde u temi nego onaj na forumu.
Boje logo-teksta se ne uklapaju baš najbolje sa pozadinom ;)

Inače, nadao sam se više high-tech tematici a manje chit-chat opštih tema na forumu, nadam se da će se u buduće razvijati disusije u tom pravcu, jer i ime sugeriše da se radi o "cyber" tematici ;)

Nemate favicon, dugme za login "Prijavljivanje" u desnom gornjem uglu se ne vidi celo, tj tekst se ne vidi, search bar ima nečitljiv "Pretraga" tekst unutar sebe, i u pregledu postova ispod rank sličice nalazi se prevelika slika "pisma" koja verovatno predstavlja broj postova člana, mislim da je to neki bug ;)

Inače, ako ste zainteresovani za neku razmenu linkova ili banera sa portalom slične tematike, cimajte me na pp ;)

Razzorsi

Dzonny Tema je bagovita ja sma u prvom mahu dosta stavki menjao zbog toga ,ali ne vredi , kod nekog lepo radi kod nekog-a ne, zato se i radi na novoj temi.

Sto se tice samog logoa jeste da se kocka bolje uklapala ali je dosta ruzno fotosopirano, vidi se na par mesta da fale delovi i zato sam odradio novu kocku , naravno menjace boja i texta u istu boju kao i kocka.

Sto se tice tematike naravno bice i Cyber tematike samo prvo da se srede i osnovne stvari prvenstvo da se zavrsi tema i da se srede par modova na forum.

e sad sto se tice portala dobices pp

Advertisement: