Google sitemi facebook üzerinden indexliyor

Started by ADANALI01, May 22, 2016, 12:34:07 PM

Previous topic - Next topic

ADANALI01

Selam arkadaşlar Google sitemi aşağıdaki resimde görüldüğü gibi facebooktan indexliyor bazende hiç indexlemiyor. Sebebi ne olabilir?

Seyit replikacep.com

index lesin iyi  bişey  sitenizi alexa , bing , yahoo , yandex ,  buralara da verin sitenizi dogrulayın   

ADANALI01

İndex sayısı düştü sebebi o olabilir diye düşünüyorum o yüzden bir çözüm arıyorum.

cee山

Quote from: ADANALI01 on May 22, 2016, 12:53:04 PM
İndex sayısı düştü sebebi o olabilir diye düşünüyorum o yüzden bir çözüm arıyorum.
Facebook çalışmayı bırakabilirsiniz ve Sitenizin Url yapılandırılması(Seo) ve Sitemap Xml google atarak sorunu bir nebze çözebilirsiniz.Seo olayının çaşitli uygulamaları vardır.

ADANALI01

Quote from: CeeMoo on May 22, 2016, 04:13:33 PM
Quote from: ADANALI01 on May 22, 2016, 12:53:04 PM
Facebook çalışmayı bırakabilirsiniz ve Sitenizin Url yapılandırılması(Seo) ve Sitemap Xml google atarak sorunu bir nebze çözebilirsiniz.Seo olayının çaşitli uygulamaları vardır.

Özür dilerim Sitenizin Url yapılandırılması(Seo) ve Sitemap Xml google atarak bunu anlamadım?

xSabotaJx

sayfanıza www olmadan girmek istediğimde bazen yönlendirmede sıkıntı yaşanıyor. bu tarz sorunlar da sebep olabilir..

web sayfanızını google üzerinden takip edin. bu konularda size fikir verecektir..
www.google.com/webmasters
Clio Türkiye (SMF) | Burak Sarı (Wordpress)

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar.
Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

seams

Sitenizi google webmastere ekleyin hocam indexlenmeye başlasın.

Advertisement: