Default tasarım yorumlarınız

Started by arslanturk, June 28, 2016, 09:44:10 AM

Previous topic - Next topic

arslanturk

Defaultun yapısını bozmadan sade defult editim hakkında yorumlarınızı belirtiniz.
http://www.teveccuh.com/smfsuperdefault/index.php

Antes

K.adı ve şifreyi sildim. Hacklenmeye açık mektup bırakmayın lütfen. Normal kullanıcı girişi sağlayın veya resimleyin.

Seyit replikacep.com

bence olmamış ust menü tamamıyle bozmuş

arslanturk

Quote from: Antes on June 28, 2016, 12:55:41 PM
K.adı ve şifreyi sildim. Hacklenmeye açık mektup bırakmayın lütfen. Normal kullanıcı girişi sağlayın veya resimleyin.
Kullanıcı adı ve şifre aynen duruyor. Değişmemiş. Hem bir admin varken, o hesap silinmez. Giriş yapanlar, yönetim panelini de görsün istedim. Ayrı bir üye grubu oluşturup, o şekilde izin verebilirim; yalnız modifikasyon ayarları gibi yerleri de göstermek istesem, yine forum yönetimi izni vermem gerekiyor.
Hackleyen hacklesin. Kul hakkı yemek isteyenlere duyurulur. Mahşerde alacağım bir hesap olur. Themes.temp. dosyasında belirli kodları kaldırdım. Dosya listesini göremez.
İlgin için teşekkürler. Olmaması ve yahut olması gereken durumları da belirtmeni rica ederim.

Quote from: Replikacep on June 28, 2016, 03:59:01 PM
bence olmamış ust menü tamamıyle bozmuş
Haklısın; fakat şu an ki daha kullanışlı. Smf'nin normal menüsünü koyacağım; yalnız uğraşmak istemiyorum ve işten dolayı pek zamanın olmuyor. Hem Smf'nin normal menüsüne ne gibi bir efekt verebilirsin, ne tür bir tasarım yapabilirsin? Full css'iyle oynamak gerekiyor. Oynadın diyelim. Her yaptığın menü css tasarımı, hemen hemen birbirine benzeyecek. Yani css'lerle oynamaktansa, yeni bir kodlama ve css yazmak daha mantıklı. Bu menüyü, easy buttyon menü maker'ın full lisansını aldım ve bu program ile yaptım. İstediğim zaman bir tıkla görünümünü değiştirip 2 dakikada yenileyebilirim. Bence bu şekil daha mantıklı. Bu menü daha iyi bence. Modifikasyon ayarları menüsünde ve birçok yerde kendi yaptığım modlar var. Bu konuda fikirlerinizi belirtiniz.

hukuk (judge)

Çerçevelerde dahil alt kısımdaki kırmızı yerlerin hepsini mavi yapın.

arslanturk

Quote from: hukuk (judge) on June 29, 2016, 08:24:48 AM
Çerçevelerde dahil alt kısımdaki kırmızı yerlerin hepsini mavi yapın.
Deneyeceğim inş.
Şurası da var: http://www.sohbetforumu.com/

hukuk (judge)

Sohbet forumuda aynı şekilde alttaki kırmızı yerleri mavi yaparsanız en azından renk uyumu olur.

arslanturk

Aslında o kısımları forum istatistiklerini gösterdiği için yaptım.

Advertisement: