SMF CopyRight silme yasal mı?

Started by a1bay, July 24, 2016, 05:30:01 AM

Previous topic - Next topic

a1bay

Arkadaşlar SMF Forumun altında bulunan

SMF 2.0.11 | SMF © 2016, Simple Machines
XHTML RSS WAP2

bu yazıları silmek yasal mı? yasal ise nasıl siliniyor? çok kalabalık duruyor.

Emre A.

Yasal değil. Sildiğin an SMF kullanılamaz hale gelir bu bir. Diğer bir konu ise; Simplemachines.org forumlarında destek alman yasaklanır.

Bu da boşluğunu dolduramadığım bir soru; İki tane yazının formundaki kalabalık ile alakası nedir?

Antes

@emre SMF 2.0 sonrasında o fonksiyon kaldırıldı.

Silmenizde bir sakınca yok, fakat belirtildiği üzere bu forum üzerinden size destek verecek insan sayısı azalır.

@BuRak

Bence silmenizi gerektirecek hiç bir neden olmamalı okadar emeğe bir footer yazısı çok değil

bolubeyi61

Buradan diğer üyelerin desteğe ihtiyacım olmadığı halde tüm sitelerimde copyrihgt mevcut. Gün gelir belki desteğe ihtiyacım olur. Olmasa bile site resmi bir kurumsal site olmadıktan sonra kaldırmanın da bir gereği yok. Kalabalık yaptığını iddia etmek gerçekçi ve etik değil. Siteniz resmi bir site ise yardımcı olalım.

a1bay

Doğru diyorsunuz arkadaşlar o açıdan bakmadım :)) Bu kadar emeğe karşı çok olmamalı

Emre A.

@Antes ben çok geri kalmışım SMF'den :)

Etka_Brokoli

arkadaşlar bende kaldırmadım ama baya düşündüm açıkçası çünkü adam geliyo smf değil mi şu modu da kursana ayaklarına giriyo tema da aynı şekilde baya üye, bende sinirleniyorum biraz da açıkçası
bu sebeple izin verilmesi iyi olmuş bende yeni öğrendim
Just Katy Perry and me

bolubeyi61

kaldırınca smf olduğu anlaşılmıyor mu ne kadar saçma bir açıklama.

Emre A.

Quote from: Etka_Brokoli on August 05, 2016, 06:41:42 PM
arkadaşlar bende kaldırmadım ama baya düşündüm açıkçası çünkü adam geliyo smf değil mi şu modu da kursana ayaklarına giriyo tema da aynı şekilde baya üye, bende sinirleniyorum biraz da açıkçası
bu sebeple izin verilmesi iyi olmuş bende yeni öğrendim

O Emeği kaldırdığında SMF olduğu anlaşılmayacak mı? :) Bu nasıl bir düşüncedir? Ayrıca senin bu düşüncene senin içeriğin gibi içerik hazırlayan varsa arkana yaslan, rahatına bak. Demek ki bir şeyler başarmışsın. Taktir değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.

Quote from: bolubeyi61 on August 05, 2016, 07:38:54 PM
kaldırınca smf olduğu anlaşılmıyor mu ne kadar saçma bir açıklama.

Al benden de o kadar.

Etka_Brokoli

eğer adam smf yi hiç görmemişse anlamaz kolay kolay ama devir internet devri altta adam smf yi gördükten sonra hemen araştırıyor yani asıl bunu anlamamanızı anlamadım ben :/
Just Katy Perry and me

Emre A.

Quote from: Etka_Brokoli on August 06, 2016, 11:36:37 AM
eğer adam smf yi hiç görmemişse anlamaz kolay kolay ama devir internet devri altta adam smf yi gördükten sonra hemen araştırıyor yani asıl bunu anlamamanızı anlamadım ben :/

Quote from: Antes on July 24, 2016, 10:32:34 AM
Silmenizde bir sakınca yok, fakat belirtildiği üzere bu forum üzerinden size destek verecek insan sayısı azalır.

Son cevabı vermiş. Gerek yok konuşmaya.

xSabotaJx

bir forumun altında 'SMF' yazısını görmek hoşuma gidiyor.. :)
Clio Türkiye (SMF) | Burak Sarı (Wordpress)

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar.
Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

SkyMee

bilgipaneli

Yani arkadaşım hadi bir hata etmişsin SMF CopyRight silmeyi düşünmüşsün. İkinci hataysa bu soruyu burada sormuşsun:) Silinmez tabi ki bak bakalım kaç SMF forumda CopyRight kaldırılmış? ben hiç denk gelmedim daha.

Advertisement: