News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Board Icons

Started by SkyMee, August 12, 2016, 06:06:38 AM

Previous topic - Next topic

SkyMee

Board İcons modunu 2.0.11 için yükleyebilirmiyim  Uyumluluk: 2.0.3, 2.0.4, 2.0.5, 2.0.6, 2.0.7, 2.0.9 bu sürümlere yazıyor herhangi bi şekilde 2.0.11 sürümü içinde yapamazmıyız .

xSabotaJx

Uyumluluk gözetmeksizin yüklemeyi denemelisiniz. Çünkü bahsi geçen sürümler arasında çok fark olmaz..
Kurulum hata verirse, ilgili dosyalar için de elle kurulum sorunları aşmanızı sağlar..
Dilerseniz mod sayfasında smf sürümünü seçip tamamen elle kurulum yapabilirsiniz..

Kurulum tamamlandığında mod'a bağlı sorun yaşanırsa o zaman düzenleme gerekir..
Clio Türkiye (SMF) | Burak Sarı (Wordpress)

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar.
Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

SkyMee

Quote from: xSabotaJx on August 12, 2016, 07:46:03 AM
Uyumluluk gözetmeksizin yüklemeyi denemelisiniz. Çünkü bahsi geçen sürümler arasında çok fark olmaz..
Kurulum hata verirse, ilgili dosyalar için de elle kurulum sorunları aşmanızı sağlar..
Dilerseniz mod sayfasında smf sürümünü seçip tamamen elle kurulum yapabilirsiniz..

Kurulum tamamlandığında mod'a bağlı sorun yaşanırsa o zaman düzenleme gerekir..

Yüklerken bu hatayı veriyor ./Themes/core/MessageIndex.template.php   Test başarısız (Hataları Yoksay)

ben bu eklentiyi çok istiyorum yolu var mıdır.

SkyMee

Tamamdır kontrol ettim olmuş.

xSabotaJx

Yalnız hata verdiği dosyada değişiklik yapmaz. O yüzden gerekli değişikliği mod'un sayfasına girerek öğrenin ve elle yapın. Aksi halde fonksiyonel ya da teknik aksaklık yaşayabilirsiniz..

Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

SkyMee

Quote from: xSabotaJx on August 12, 2016, 08:08:12 AM
Yalnız hata verdiği dosyada değişiklik yapmaz. O yüzden gerekli değişikliği mod'un sayfasına girerek öğrenin ve elle yapın. Aksi halde fonksiyonel ya da teknik aksaklık yaşayabilirsiniz..
O zaman bu modu kaldırayım :)

xSabotaJx

Mobil'den cevap verdiğim için size bıraktım ama şimdi girip mod'u inceledim. Bu değişiklik mod'un çalışmasını etkilemiyormuş. Yani bu şekilde de devam edebilirsiniz..

SkyMee

Quote from: xSabotaJx on August 12, 2016, 08:22:57 AM
Mobil'den cevap verdiğim için size bıraktım ama şimdi girip mod'u inceledim. Bu değişiklik mod'un çalışmasını etkilemiyormuş. Yani bu şekilde de devam edebilirsiniz..
Tekrardan teşekkürler :D

Advertisement: