News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Forum

Started by SkyMee, August 12, 2016, 11:12:32 AM

Previous topic - Next topic

SkyMee

Şuan denemelik bi forum açmıştım. Yeni alan adıyla forum açmayı düşünüyorum. Torrent oyun paylaşım sitesi kurmayı düşünüyorum ama başka önericeğiniz varsa önerirmisiniz ne hakkında açabileceğimi.

Antes

Yasal bi şeyler yapmayı deneyin. Keza biz bu forum altında yasa dışı paylaşım yapmaya niyetli forumları/siteleri teşvik edemeyiz veya yönlendiremeyiz.

SkyMee

Quote from: Antes on August 12, 2016, 11:57:27 AM
Yasal bi şeyler yapmayı deneyin. Keza biz bu forum altında yasa dışı paylaşım yapmaya niyetli forumları/siteleri teşvik edemeyiz veya yönlendiremeyiz.
önerileriniz var mı

Antes

Quote from: SkyMee on August 12, 2016, 12:56:06 PM
önerileriniz var mı

Bi site kurmak istiyorsanız, öncelikle hangi konulara hakim olduğunuzu düşünün. İçinden bi konu seçip sitenizi onun üzerine kurun.

SkyMee

Quote from: Antes on August 12, 2016, 01:10:21 PM
Quote from: SkyMee on August 12, 2016, 12:56:06 PM
önerileriniz var mı

Bi site kurmak istiyorsanız, öncelikle hangi konulara hakim olduğunuzu düşünün. İçinden bi konu seçip sitenizi onun üzerine kurun.

Tamam teşekkürler.

Arkadaş

ben 2009 da buralarda takılıyordum, ne günlerdi be.  facebook denen site çıktı her sektör bitti arkadaşlar..

SkyMee

Quote from: Arkadaş on August 13, 2016, 03:13:41 AM
ben 2009 da buralarda takılıyordum, ne günlerdi be.  facebook denen site çıktı her sektör bitti arkadaşlar..

:)

tarantula901

Tek konu altında bir site açmayı deneyin.

blogcux

Forumların genel amacı bilgi paylaşımıdır. Kendinize sorun hangi konuda insanlara yararlı olabileceğim paylaşımlar yapabilirim, hangi konulara hakimim diye.

İş ve proje sadece kazanç düşünülerek tanımlanmamalı. Yüksek kazançlar elde eden bir çok platform insanlara hitap ettiği için başarı yakalamıştır.

Mesela Facebook ismi geçmiş konu içinde, sizce ilk açıldığı andan bu yana sloganı (ücretsizdir ücretsiz kalacak) tarzında bir şeydi sanırım bu mantıkla yaklaşılmasaydı bu seviyeye gelir miydi?  Bizlerden halen para almıyor ama bizler sayesinde çok,çok kazanıyor!

Advertisement: