News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

2.0.11 için davetiye modülü

Started by Asaya, August 23, 2016, 04:19:45 PM

Previous topic - Next topic

Asaya

yeni açacağım sitede davetiye sistemi kullanmak istiyorum ancak bu sistem istenildiği zaman sadece adminlere ve-veya belirli üye gruplarına verilsin. her yeni üye davetiye üretemesin istiyorum. forumu kurdum ancak şuan oturum doğrulaması başarısız oldu. Lütfen oturumunuzu kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyin. hatası alıyorum o hata düzeltilir düzeltilmez bahsettiğim gibi bir mod kurmam gerek. böyle bir mod var mı yada yapılabilir mi ?

Asaya

sanıyorum o mod içinde amaç dışı kodlamalar olduğu için kaldırılmış. ciddi oranda acil olarak ihtiyacım var geliştirici arkadaşlar bir el atabilir mi? eminim birçok kişi kullanacaktır

bu arada davetiye sistemi bulunuyorsa forum boş farklı ve güvenilir başka bir sürüm de kullanabilirim

bolubeyi61

Amaç dışı kodlama olduğunu zannetmiyorum. Onaydan geçip yayınlanır modlar.  Konu sahibine ait tüm modifikasyonlar kaldırılmış. Kendisi kaldırmıştır.

Asaya

şuan smf nin herhangi bir modülünde davetiye sistemi mevcut mu? 1.1.4 de buldum sanıyorum ancak emin olamıyorum. sürüm güvenilir midir ?

bolubeyi61

1.1.21 ya da 2.0.11 sürümü kullanmalısınız. Daha alt sürümlerde güvenlik açığı mevcuttur. 1.1.4 sürüme uyan modlar 1.1.xx sürümlere de uyar. Fakat 2.0.11 sürümü kullanmanızı öneririm.

Advertisement: